Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję przebywać w hotelu Austeria. Hotel jest bardzo blisko centrum. Śniadania są wysmienite duży wybór jedzenia obiadokolacje mógłby być większe porcje ale jest ok. Pani Kinga z restauacji przemiła i usmiechnieta osoba- z wysoką kulturą osobistą :) za miesiąc tu wracamy i mamy nadzieję że będzie Pani o pięknych oczach nas obsługiwać. Dziękujemy;)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Maarcin112
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel jest usytuowany na końcu ulicy Zdrojowej w cichym miejscu. Wprawdzie po jednej stronie hotelu jest hipermarket , a z drugiej strony gospodarstwo z kurami to nie odczuwa się żadnego dyskomfortu. Pokój średniej wielkości , jasny, bez balkonu , jest biurko z lustrem, szafka z szufladami , stoliczek z dwoma krzesłami. w pokoju brak klimatyzacji. Telewizor troszeczkę za mały , mało też kanałów które działają. W łazience jest suszarka, dwie półeczki, kosmetyki w formie zbiorczej butelki. Po raz pierwszy w hotelu spotkałam się z wifi , które działała szybko i bezproblemowo. Hasło dostaje się na Recepcji. W pokoju nie ma czajnika i filiżanek. Przy hotelu jest bardzo duży parking. Dodatkowo miła obsługa w recepcji i restauracji. Minusem jest bardzo powolna winda , która była notorycznie zajmowana przez Panie pokojowe.

Dziękujemy, Lilla G
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Lipiec 2019 w Hotelu Austeria w Ciechocinku

Hotel trochę na uboczu i dość daleko do centrum Ciechocinka , w zasadzie na przedmieściach Ciechocinka , spory kawałek do centrum. Ale za to cisza i spokój. Trochę dłuższy spacer. W końcu przyjeżdża się nie tylko siedzieć w hotelu. SPA na dobrym poziomie. Sauna sucha OK., BIO również, parowa trochę niedomaga. Pokoje dość duże, wygodne szerokie łózka z możliwością połączenia w duże łoże małżeńskie.. Personel miły i pomocny , panie w recepcji bardzo uczynne. Stołówka – restauracja duża, raczej pusta i miły personel. Śniadania bufet dość obfite , bogaty wybór z kawą i ciastem oraz owocami. Naprawdę można się najeść do oporu i nikt nie powinien narzekać. Obiady serwowane bez możliwości wyboru raczej niewielkie porcje. Dla dbających o dietę idzie się najeść ale dla dorosłego faceta zdecydowanie za skromnie. Po za tym wszystko było OK. . Na miejscu mały bar serwujący schłodzone piwko i drinki. Pan w barze bardzo miły. Podsumowując hotel godny polecenia i jak będzie możliwe to tam się jeszcze zatrzymam.
Polecam. Stanisław, Kwidzyn.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje nad recepcją z widokiem na wejście bardzo jasne i słoneczne.
1  Dziękujemy, Stanisław P
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję gościć w Austerii z okazji szkolenia na którym byłam w Ciechocinku. Świetnie wyposażone sale, wygodne pokoje no i sauny oraz jacuzzi bez limitu w cenie noclegu. Śniadania i obiady bardzo smaczne. Chętnie wybiorę się tam prywatnie i na dłużej ponieważ hotel posiada ciekawa ofertę również dla Gości indywidualnych, kryte korty i duzo przestrzeni gdzie można swobodnie wypocząć. Nie krępująca atmosfera Hotelu ja najbardziej mi odpowiada:)

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Podrozniczkal
Zrecenzowano: 31 maja 2019

W czasie pobytu w Ciechocinku zatrzymaliśmy się w hotelu Austeria na trzy dni Obsługa miła i uprzejma zarówno w recpcji jak i w restauracji Bardzo smaczne posiłki (śniadania i obiado - kolacje) Pokój czysty i przestronny Nie ma problemu z parkowaniem smochodu Hotel usytuowany przy ul Zdrojowej skąd blisko do Centrum

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jszukala