“Wracajac z nad morza”

Restauracja Chata Goralska
Nr 29 wśród 33 Restauracje (Ciechocinek)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiazani wspomnieniami po raz kolejny zajechaliśmy do KARCZMY. Myślę , ze po raz ostatni.
Koszmarna kawa.
Kwasnica nie taka jak dawniej.
Pierogi z miesem w miarę, placek z gulaszem - cena mocno za wysoka.
Schabowy przesolony i odgrzewany.
Ogolnie jak dla nas wszystkie dania otrzymaly zbyt dużą dawkę soli.

Dziękujemy, Iwona1903

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jednym słowem masakra, połowa stolików wolna za to wszystkie zawalone brudnymi naczyniami. Czekaliśmy na złożenie zamówienia, po jakims czasie, gdy nikt nawet nie wyczyścil stolika obsługa powiedziała że jednak nas nie obsluza bo za dużo ludzi, gdzie tak jak wyżej napisane połowa stolików wolna. Obsługa przygotowująca gdzieś na boku nakrycie nie potrafiła poprawnie ułożyć talerzy i sztućców. Szok.

Dziękujemy, sikoranatalia
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Omijać. O jedzeniu nic nie napiszę, bo obsługa stwierdziła że nie przyjmie zamówienia, bo za dużo ludzi. Tłumów nie widziałam, za to stoły zawalone brudnymi naczyniami owszem. W sumie cieszę się, że tak nas potraktowano, bo po opiniach widzę że jedzenie też słabe tak jak obsługa.

Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Obsługa wolna i bez polotu. Jedzenie tragiczne, gorsze niż w barze mlecznym a ceny jak z kosmosu. Unikać jak ognia!

Dziękujemy, Art V
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo kiepskie, najgorsze pierogi ruskie na swiecie-rozgotowana papka, w dodatku z toną boczku na wierzchu. Sałatka z kurczakiem z ogromna ilością sera żółtego (nie było tego w karcie, a koleżanka jest uczulona na laktozę). Barszcz czerwony na wędzonce, choć kelnerka twierdzila,ze bez mięsa. Oscypek smażony z dodatkowa ilością soli-wieliczka!
Muzyka za głośna, wystrój przytłaczający...

1  Dziękujemy, Agnieszka P

Restauracja Chata Goralska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Chata Goralska? Podziel się wrażeniami!