“Z psem”

Restauracja Chata Goralska
Nr 25 wśród 27 Restauracje (Ciechocinek)
Zrecenzowano 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zajazd nie przyjazny dla rodzin z psem generalnie przegonili nas nie można było nawet usiąść na zewnątrz chociaż były na zewnątrz stoliki i była ładna pogoda. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Max a

Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój OK, jedzenie takie sobie, ale zadziwia traktowanie osób niepalących jako grupy gorszej kategorii. Sala dla niepalących znajduje się w części mocno oddalonej od baru, gdzie przebywają kelnerki, więc na złożenie zamowienia trzeba czekać dość długo lub fatygować się osobiście. W ogóle sam fakt, że w XXI w. w Polsce są jeszcze restauracje, w których można palić, to zadziwiające. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.

1  Dziękujemy, Bogdanzaw
Zrecenzowano 3 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czytając poprzednie recenzje bałam się ze będziemy po posiłku chorować. W środku jak w góralskiej chacie , dania ciepłe i szybko podane. Barszcz pachnący i b. Smaczny . Typowe polskie jedzenie. Polecam

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 22 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jadąc do Ciechocinka zatrzymałem się w tym lokalu na zupę. Zamówiłem czerninę i byłem z niej zadowolony

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Byłam tam dzisiaj. Wystrój adekwatny do nazwy- taki trochę góralsko- myśliwski. Obsługa bardzo miła i szybka. :). Zamówiłam barszcz czerwony, który gdyby nie śmierdział wręcz maggie, byłby super... kolor, dobrze wyważona słodko- kwaśność, ale wręcz odpychający zapach maggie! Na drugie PYSZNE, mięciutkie zrazy wołowe a do tego... ZIMNE, przeleżałe w wodzie ziemniaki i kapustę, która miała być w założeniu zasmażana a okazała się KWAŚNICĄ, służącą chyba za bazę do kapuśniaku.

Dziękujemy, Katarzyna W

Restauracja Chata Goralska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Chata Goralska? Podziel się wrażeniami!