“Jedyna godna polecenia”

Restauracja Warzelnia Smaku
Nr 7 wśród 33 Restauracje (Ciechocinek)
Zrecenzowano 1 września 2019

To jedyne w Ciechocinku miejsce gdzie jest świeżo, pachnąco i z doskonałą obsługą. Jedliśmy tatara z łososia, krewetki i śledzie, pyszota :)

Dziękujemy, 787KaRed

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zachęciły mnie pozytywne komentarze, niestety wizyta w restauracji bardzo mnie rozczarowała. Zamówiłam grillowany ser z bakłażanem i mix sałat. Na realizację zamówienia czekałam 55 minut. Gdybym została uprzedzona o tak długim czasie oczekiwania to pewnie bym tam nie została. Jedzenie też było bez szału, ser bardzo dobry, ale sałata gorzka i niezbyt świeża. Następnym razem wybiorę inny lokal.

Dziękujemy, Lucyrl15
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dotychczas byłam zachwycona restauracją, gdyż mogłam tu zjeść dobre burgery i napić się kraftowego piwa z pobliskiego browaru. Ostatnia wizyta była koszmarem. Czas oczekiwania na tagliatelle strasznie wydłużony, Pani kelnerka mogła od razu powiedzieć, że tak to wygląda. Nie byłabym zła, gdyby nie to, że stolik koło mnie, który zamówił może z 5 minut przede mną, dostał jedzenie bardzo szybko (a zamawiali m.in. też danie z makaronem). My z mężem czekaliśmy na swoje porcje, a stolik obok już dawno wyszedł... Coś czuję, że o zamówieniu zapomniano i zrobiono je na szybko po naszej interwencji - potrawa była bardzo tłusta, bez smaku. Gdyby nie to, że czekaliśmy ponad godzinę i byliśmy naprawdę głodni, to byśmy tego nie zjedli.
Zraziłam się bardzo. Nie wrócę.

Dziękujemy, orari101
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, fajnie podane. Korzystne ceny. Dobra obsługa. Miejsce godne polecenia w Ciechocinku.

Dziękujemy, Krystyna79
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warzelniia-Smaku, Kierownik, Restauracja Warzelnia SmakuOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za wizytę w Warzelni Smaku oraz wysoką ocenę. Bardzo miło czyta się tak pozytywne komentarze!
Zapraszamy ponownie !

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna klimatyczna restauracja. Personel uprzejmy i profesjonalny. Jedzenie bardzo dobre. Czas podania w normie. Polecam!

Dziękujemy, rysiumagik

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie miłego komentarza oraz przyznanie nam najwyższej oceny !
Zapraszamy ponownie !

Restauracja Warzelnia Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Warzelnia Smaku? Podziel się wrażeniami!