“Obiad”
Restauracja Teatralna — recenzja

Restauracja Teatralna
Zrecenzowano 4 września 2019

Sympatyczna pani z uśmiechem podała smaczny obiad. Wcześniej zaproponowała cos do picia, aby skrócić czas oczekiwania na danie główne.

1  Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 22 maja 2019

Pyszne jedzenie, tanio i smacznie. Wybraliśmy się grupą znajomych, świetna impreza, dancing super. Fajna obsluga Polecam wszystkim

Dziękujemy, Megan23456
Zrecenzowano 20 marca 2019

Moja ocena dotyczy bardziej klimatu jaki tam panuje a w szczególności imprez tanecznych. Nie wierzyłem własnym oczom jakbym przeniósł się w klimat lat 70-80 - rewelacja. Z menu polecam seta i galareta. Jak w filmie Barei. Kto chce się cofnąć w przeszłość polecam - tak trochę humorystycznie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, gliniarz72
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja powinna nosić miano - pomyłki. Pomyłką jest tu opłata za WC przez gości ,,restauracji''- bez wręczenia paragonu, posiłki niezjadliwe oraz obsługa i wystrój. Wszystko utrzymane w charakterze bałaganu i niedorzecznosci. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak obrzydliwe dania restauracyjne. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
3  Dziękujemy, cyganunia
Zrecenzowano 27 maja 2018

Polędwiczki w sosie kurkowym i o 16 bal z orkiestrą dla kuracjuszy. Z zewnątrz widać, że lata świetności ma już za sobą ale wewnątrz impreza udana.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, LeszekS56

Restauracja Teatralna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Teatralna? Podziel się wrażeniami!