Czar wspomnień

Miło wrócić do wspomnień z dzieciństwa. Na stacji do nabycia kolejne wspomnienia jak oranżada... Przeczytaj więcej

Lubinia
Wycieczka do Balnicy

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
joannabE4414GU
Ashford, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych. Kolejki można wyeliminować zakupując bilet w przeddzień przejażdżki na stronie internetowej.

Dziękujemy, luckylukeguide
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic specjalnego. Duzo osob tam gna ale pozniej zaluje - nie jest to nic niesamowitego. 25 zl za osobe plus jeszcze oplata za parking. Sporo jak na tak malo wrazen. Na Dolnym Śląsku jezdzilem 10 razy lepsza kolejka, ktora wjezdzala na mosty 15 metrow od ziemi, piekne widoki z gory z nutka adrenaliny. A tutaj nic poza jechaniem obok drogi i patrzeniem na pola i las.
Dodatkowo mocno zalecam usiasc na koncowych wagonikach - na poczatku tak smierdzi spalinami z kolejki ze nic czlowiek oczekuje konca bo ma dosc wdychania olowiu.
Finalnie spora kwota ok 30 zl. Nie wybralibysmy sie drugi raz.

Dziękujemy, pawe_s719
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trasa Majdan-Balnica. Jeśli ktoś oczekuje niesamowitych widoków to się zawiedzie. Jeśli ktoś się spodziewa wygód to tez się zawiedzie jest to przede wszystkim relaks i kontakt z naturą (las). Dla nas dobrze spędzony czas.

Dziękujemy, arekg498
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy z mężem krótszą trasę, choć byliśmy bez dzieci. Początkowo kolejka jedzie obok drogi, ale później wjeżdża w dziką okolicę, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki. Na stacji końcowej dla głodnych przysmaki kuchni regionalnej. Całość wycieczki trwa około 2 godziny. Polecam, ale trzeba przyjechać zaraz na otwarcie kasy o 8.30 rano, bo kolejki ogromne. Dla spóźnialskich uruchamiają dodatkowe przejazdy, więc rozkład w sezonie trochę inaczej działa.

Dziękujemy, joannabE4414GU
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

To taka atrakcja, jak nie wiadomo co ze sobą i dziećmi zrobić jak się chce odpocząć od chodzenia po górach. Szału nie ma. Takie do zaliczenia, ale drugi raz się nie wybierzemy.

Dziękujemy, Jusia J