“Już drugi raz”

Oberża Pod Kudłatym Aniołem
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 6 września 2019

Byłam ostatnio 3 lata temu m wystrój jest taki sam, niewiele się zmieniło. Jedzenie ciągle dobre, polecam placki z kapusty, nowe smaki bardzo ciekawe zestawienie. Duży wybór potraw regionalnych w nowym wydaniu. Mały minusik za brak ciasta, jedyny dostępny deser był lodowy. Pamiętam że lata temu jadłam bardzo dobre ciasto z jagodami.

Dziękujemy, L2ora

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Jedzenie też bardzo dobre. Spróbowaliśmy potraw regionalnych. były naprawdę smaczne. Przesadzona cena za lemoniadę. Za cenę 1 szklanki gdzie indziej można dostać cały 1l dzbanek. Z zewnątrz nie wygląda ciekawie, ale jedzonko polecam.

1  Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem restauracje wraz ze znajomymi na obiad. Zjedliśmy m.in. pierogi opiekane huculskie, kotlet schabowy i rosół. Rosół z kostki rosołowej wołowej jest wyczuwalny zarówno po zapachu jak i koloru zupy, ale generalnie głodny zje. Pierogi nie porównane są w wersji gotowanej, więc trudno nie domyśleć się, że nie są podawane na świeżo. Opiekana wersja wg menu powinna być poprawiona na smażona na głębokim oleju. Ciasto twarde i wysuszone. Kotlet schabowy smaczny, ale stanowczo zbyt tlusty. Zjedliśmy, ale dania nie były wybitne i porównując cenę do jakości można spodziewać się czegoś lepszego.

Dziękujemy, luckylukeguide
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miejsce sprzyjające odpoczynkowi, dużo zieleni. Jedzenie smaczne. Smaczne placki po bieszczadzku i opiekane pierogi z bryndzą :). Można się najeść.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Fajny lokal i dobre jedzenie. Bardzo smaczne placki po bieszczadzku i pierogi opiekane. Raczej polecam dania na słono niż słodko

Dziękujemy, Hania K

Oberża Pod Kudłatym Aniołem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Oberża Pod Kudłatym Aniołem? Podziel się wrażeniami!