Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne, szczególnie polecamy pierogi i naleśniki z jagodami, baraninę i cielęcinę oraz placki po bieszczadzku. Pokoje czyste z dużym, wygodnym łóżkiem. Ceny przystępne, bardzo polecam, na pewno tu wrócimy na odpoczynek.

Dziękujemy, Maciek Ż
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wczesny obiad lekko przed sezonem. Smacznie, szybko, przystepnie cenowo. W centrum Cisnej. Mila obsluga. Menu dla dzieci. Ogrodek przy karczmie. Piwa regionane. Miejsce w miare nowe, czyste. Warto odwiedzic.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dariusz L
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, przestronne i czyste pokoje z łazienką. Jedzenie w restauracji obłędnie pyszne! Polecam jako dodatek buraczki! Zarówno właściciele jak i personel prowadzą pensjonat z pasją i zaangażowaniem,są pomocni w każdej sprawie. Na pewno tam wrócimy!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Wioletta J
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bieszczady dla nas to góry, bieganie i Karczma Karnasow. Domowa atmosferę pensjonatu budują Beatka i Bartek, witając wszystkich jak rodzinę. Pokoje są czyste, kuchnia pyszna, lokalizacja wprost idealna do ruszenia na bieszczadzkie szlaki. Gorąco polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, sebastiandL5874HA
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na obiad po bardzo długiej wędrówce, jedzenie było smaczne, porcje nie należące do tych wielkich, ale wystarczające. Ceny porównywalne do tych w innych lokalach. Obsługa kelnerska, panie miłe, chociaż chichotania do ekranu komórki i komputera przy gościach nie powinno mieć miejsca. Gwiazdka odpada za brak atmosfery, w lokalu po prostu czegoś brakuje.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 732kingas