“Wybrane niepolecane”
Siekierezada — recenzja

Siekierezada
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Cisna)

Wedlug ocen wybralismy to cos. Na posilek w postaci pstraga i babki z grzybami oraz szybka przystawka talarki ziemniaczane czekalismy 50 min. Zapomniano o nas. Pstrag ok salatki bez smaku. Baba ziemniaczana bez smaku sos grzybowy z torebki. Dziewczyna przy kasie zwyczajnie darla morde moze to taki klimat. Z toalety przykre zapachy. Ogolnie rozczarowanie. Nie polecam.

Dziękujemy, 218zbigniewb

Fajne, smaczne miejsce. Klimat trochę mroczny ale pozytywnie.
Kiedyś tu wrócę bardzo mi się podobało

Dziękujemy, krystians679

bardzo klimatyczne miejsce, bardzo lubiane, co jest widoczne po ilości gości :) długie kolejki nie odstraszają ponieważ życzliwi i uśmiechnięci ludzie powodują, że czas się nie dłuży :) jedzenie dobre, bardzo duże porcje naleśników i smaczne piwo :)

Dziękujemy, Bogusława P

Niezwykle klimatyczne miejsce z oryginalnym i niepowtarzalnym wystrojem. Polecam na piwko i zagrychę.

Dziękujemy, Giszczag

Miejsce znane z opowieści bieszczadzkich. Będąc na miejscu koniecznie warto odwiedzić. Wystrój ciekawy. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Na uwagę zasługuje pstrąg, nigdzie indziej nie jadłam tak dobrego!

Dziękujemy, 1989Aleksandra

Siekierezada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Siekierezada? Podziel się wrażeniami!