“Wyjątkowy klimat i dobre jedzenie”
Siekierezada — recenzja

Siekierezada
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Cisnej absolutnie nie można przejść obok tego miejsca obojętnie. Można wpaść na piwko o tej samej nazwie co resatauracja ale można też dobrze i do syta zjeść. My zamówiliśmy tarciucha z gulaszem był to pierwszy raz kiedy jadłam takie danie więc nie mam porównania, ale ten tarciuch był dobry. Następnego dnia zamówiliśmy kwaśnice i pierogi i też nie czuliśmy się zawiedzeni. Warto odwiedzić to miejsce ze względu na bieszczadzki klimat ale też z uwagi na dobre jedzenie.

Dziękujemy, Ola S

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój klimatyczny, pierwszy raz piliśmy całkiem fajny jałowiec, za to jedzenie już takie nie było. Żeberka to ok 70% tłuszczu, golonka podonnie, tarciuch zimny ale dobry sos grzybowy

1  Dziękujemy, Lubinia
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może i jest to miejsce kultowe, ale... : stoły brudne, Pani przyjmująca zamówienie z wielką łaską obsługuje klientów ( z takim podejściem to się jeszcze nigdy nie spotkałam), tym bardziej że nie byłam wymagającą klientką, po prostu zapytałam o dania regionalne. Jeśli chodzi o jedzenie, to porcje duże, ale dalekie od tego aby nazwać je smacznymi. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!!!

Dziękujemy, 32monikar
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem to miejsce ze znajomymi będąc w Cisnej. Miejsce kultowe oraz bardzo klimatyczne. Za klimat daje 10.
Przechodząc do jedzenia....niestety jestem bardzo rozczarowany....piwo grzane z mikrofali z dodatkiem soku i przyprawy korzennej, kwaśnica dramat... daleko jej do kwaśnicy...czuć z daleka glutaminian sodu, zupa z soczewicy z dodatkiem wędzonego pstrąga... ilość ryby zatrważająco znikomy, tlusta i nie dobra. Rosół z tego wszystkiego był najlepszy.

Dziękujemy, rokitnik
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miejsce i owcem - klimatyczne, dobre na piwo, jednak na obiad już niekoniecznie. Zamówione pierogi ze szpinakiem rozgotowane i bez smaku. Penne z sosem ze słoika nieco lepsze.

Dziękujemy, Monika M

Siekierezada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Siekierezada? Podziel się wrażeniami!