“Zdecydowanie odradzam!”
Siekierezada — recenzja

Siekierezada
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może i jest to miejsce kultowe, ale... : stoły brudne, Pani przyjmująca zamówienie z wielką łaską obsługuje klientów ( z takim podejściem to się jeszcze nigdy nie spotkałam), tym bardziej że nie byłam wymagającą klientką, po prostu zapytałam o dania regionalne. Jeśli chodzi o jedzenie, to porcje duże, ale dalekie od tego aby nazwać je smacznymi. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!!!

Dziękujemy, 32monikar

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem to miejsce ze znajomymi będąc w Cisnej. Miejsce kultowe oraz bardzo klimatyczne. Za klimat daje 10.
Przechodząc do jedzenia....niestety jestem bardzo rozczarowany....piwo grzane z mikrofali z dodatkiem soku i przyprawy korzennej, kwaśnica dramat... daleko jej do kwaśnicy...czuć z daleka glutaminian sodu, zupa z soczewicy z dodatkiem wędzonego pstrąga... ilość ryby zatrważająco znikomy, tlusta i nie dobra. Rosół z tego wszystkiego był najlepszy.

Dziękujemy, rokitnik
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miejsce i owcem - klimatyczne, dobre na piwo, jednak na obiad już niekoniecznie. Zamówione pierogi ze szpinakiem rozgotowane i bez smaku. Penne z sosem ze słoika nieco lepsze.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

40 minut to zdecydowanie za długo, ruch jest faktycznie duży ale w innych miejscach tyle się nie czeka. No z jedzeniem różnie - żeberka w piwie z miodem PYSZNE ale tarciuch (który miał być babką ziemniaczaną) już zdecydowanie nie.

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nic specjalnego. Ani dobre ani złe. Takie se. Wystrój super, klimatycznie. Ale maja imbirowy sok do piwa;)

Dziękujemy, edytaNa

Siekierezada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Siekierezada? Podziel się wrażeniami!