“Dobre jedzenie”
Bar w Starej Gminie — recenzja

Bar w Starej Gminie
Nr 10 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam zupę pomidorową , placki zakapior, obsługa miła, krótki czas oczekiwania, obiady domowe tak jak jest to napisane przy wejściu, na prawdę warto odwiedzić

Dziękujemy, Aneta B

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

więc tak: pomidorówka (którą chyba wszędzie jemy hi hi) smaczna, za to pizza... hm była jadalna, ale nic więcej. pierwsza wizyta w lokalu nie skłoniła nas do następnych odwiedzin. może na inne dania warto wstąpić? mimo wszystko plus za bardzo uprzejmą obsługę :-)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna baranina,przenila obsluga, dobre ceny,schludne miejsce. In minus , daleko i dosc brzydzko. Ale to drobiazg, jedlismy tu dwa dni z rzedu baranine i bylo super!

Dziękujemy, tripowski
Zrecenzowano 5 maja 2018

Do baru trafiliśmy spontanicznie i trzykrotnie zjedliśmy u nich świeży, dobry posiłek. (pstrąg, gulasz z baraniny, żurek gryczany, zrazy baraniny). Obsługa była dla nas bardzo miła, pstrąg był doskonały, podobnie jak gulasz barani. Najmniej smakował żurek gryczany, który był średni. Przede wszystkim jedzenie było bardzo świeże i świetnie się po nim czuliśmy.

Dziękujemy, Radoslaw S
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza nie warta tej ceny, bardzo mączna i mało smaczna. Sosy bardzo wodniste. Długi czas oczekiwania:-(

Dziękujemy, tymbekt

Bar w Starej Gminie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Bar w Starej Gminie? Podziel się wrażeniami!