“Pysznie!!”

Polanka Kawiarnia & Bistro
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór pysznej kawy i domowa szarlotka, pysznie. Przytulne wnętrze. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Polecam!!

Dziękujemy, bogumi_am2018

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo przytulne miejsce, przepyszne desery, najbardziej polecam szarlotkę z lodami:))) Obsługa przemiła, szybko podane jedzenie i fajnie że na wynos są styropianowe opakowania a nie plastikowe;)

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze ciasto w okolicy jakie jedliśmy. Bardzo miła obsługa. Fantastyczne ciasto śliwkowe. Można jeść bez końca. Pyszna kawa, lody i brownie. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Super kawiarnia. Pyszne gofry, miła obsługa. Minus za brak miejsca parkingowego i mało miejsca w kawiarnii. Polecam :)

1  Dziękujemy, emiwia
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kawa i pyszne brownie! Możliwość kupienia kawy lub herbaty na wagę, co też jest plusem. Miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, sanestis

Polanka Kawiarnia & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Polanka Kawiarnia & Bistro? Podziel się wrażeniami!