Cisna

“W porządku.”
Szynk na Zamosciu — recenzja

Szynk na Zamosciu
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Cisna)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bez wielkich zachwytów ale wszystko poprawne, miła obsługa, dużo książek które umilają czas oczekiwania. Można spróbować.

Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Polecam jak najbardziej.... Jedzenie mega smaczne i duże porcje. Wracamy tam codziennie przez cały okres pobytu :-)

Dziękujemy, Halina W
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Pstrągi bardzo dobre. Pierogi już mniej dobre. Surówki niestety katastrofa, a jedliśmy i marchewkę, i buraczki, i 2 surówki z kapusty: kiszonej oraz z surowej. Bez smaku, bez przypraw. Obroniły się ogórki kiszone. Frytki średnie, czuć tłuszcz.

Dziękujemy, Riah R
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam kwaśnicę - jedna z lepszych jakie dotychczas jadłem. Miła obsługa, fajna muzyczka, słowem miło i smacznie ❤️

Dziękujemy, adamek_61
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny przyzwoite, porcje niezłe, ale jakość dań mizerna. Jeżeli ktoś chce zjeść smacznie i zdrowo radzę szukać gdzie indziej.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bartoszrabiega

Szynk na Zamosciu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Szynk na Zamosciu? Podziel się wrażeniami!