“Mega! ”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)

Świetna na śniadanie! Szwedzki stół pełen ciekawych przekąsek, duży ich wybór, każde smaczne. Również na obiad warto tutaj wpaść. Świetna sałatka z wątróbką, świetny dorsz z pieca, super żurek- jak od mamy! Obsługa uprzejma. Polecam!

Dziękujemy, 1989Aleksandra

Jadłem tu dwa razy. Jedzenie fantastyczne. Obsługa bardzo dobra. Wystrój jest bardzo stylowy, bieszczadzki. Do tego muzyka na żywo. Naprawdę genialne miejsce. Miejscowa specjalność to Bubliki... koniecznie trzeba spróbować!

Dziękujemy, Radek B
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa miła, łazienka czysta i pachnąca i pomyśleć, że trafiliśmy na trafił (bez chybił) jak zmęczeni zeszliśmy ze szlaku. Zupa paprykowa - pychotka.

Dziękujemy, Lubinia
Zrecenzowano 7 września 2019

Właściwie wszystko na plus, jedzenie smaczne, chociaż jak dla mnie zbyt słone - zamówienie deski piw było tutaj dobrym pomysłem. Żeberka robią wrażenie, w smaku dość dobre ale nie zachwycające. Duży plus za szczegóły - krem do rąk w łazience czy miód na stołach. Można spróbować.

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 6 września 2019

Zgodnie z rodziną uznaliśmy, że spośród wszystkich odwiedzonych restauracji podczas tygodniowego wyjazdu, tutaj wsaystkim najbardziej smakowało. Świetna obsługa, wyjątkowy wystrój, a jedzenie rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, L2ora

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!