“Genialne miejsce ”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem tu dwa razy. Jedzenie fantastyczne. Obsługa bardzo dobra. Wystrój jest bardzo stylowy, bieszczadzki. Do tego muzyka na żywo. Naprawdę genialne miejsce. Miejscowa specjalność to Bubliki... koniecznie trzeba spróbować!

Dziękujemy, Radek B

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa miła, łazienka czysta i pachnąca i pomyśleć, że trafiliśmy na trafił (bez chybił) jak zmęczeni zeszliśmy ze szlaku. Zupa paprykowa - pychotka.

Dziękujemy, Lubinia
Zrecenzowano 7 września 2019

Właściwie wszystko na plus, jedzenie smaczne, chociaż jak dla mnie zbyt słone - zamówienie deski piw było tutaj dobrym pomysłem. Żeberka robią wrażenie, w smaku dość dobre ale nie zachwycające. Duży plus za szczegóły - krem do rąk w łazience czy miód na stołach. Można spróbować.

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 6 września 2019

Zgodnie z rodziną uznaliśmy, że spośród wszystkich odwiedzonych restauracji podczas tygodniowego wyjazdu, tutaj wsaystkim najbardziej smakowało. Świetna obsługa, wyjątkowy wystrój, a jedzenie rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytaliśmy o tym miejscu ale całkiem przypadkowo trafiliśmy tam wracając ze szlaku. Obsługa przemiła, atmosfera przyjemna. Jedzenie fantastyczne a porcje ogromne.Polecamy placki po bieszczadzki, są wyśmienite.Jedyny minus za brak papieru w WC ale poza tym wszystko na wysokim poziomie.

Dziękujemy, 899ewa

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!