“Rewelacja”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa miła, łazienka czysta i pachnąca i pomyśleć, że trafiliśmy na trafił (bez chybił) jak zmęczeni zeszliśmy ze szlaku. Zupa paprykowa - pychotka.

Dziękujemy, Lubinia

Zrecenzowano 7 września 2019

Właściwie wszystko na plus, jedzenie smaczne, chociaż jak dla mnie zbyt słone - zamówienie deski piw było tutaj dobrym pomysłem. Żeberka robią wrażenie, w smaku dość dobre ale nie zachwycające. Duży plus za szczegóły - krem do rąk w łazience czy miód na stołach. Można spróbować.

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 6 września 2019

Zgodnie z rodziną uznaliśmy, że spośród wszystkich odwiedzonych restauracji podczas tygodniowego wyjazdu, tutaj wsaystkim najbardziej smakowało. Świetna obsługa, wyjątkowy wystrój, a jedzenie rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytaliśmy o tym miejscu ale całkiem przypadkowo trafiliśmy tam wracając ze szlaku. Obsługa przemiła, atmosfera przyjemna. Jedzenie fantastyczne a porcje ogromne.Polecamy placki po bieszczadzki, są wyśmienite.Jedyny minus za brak papieru w WC ale poza tym wszystko na wysokim poziomie.

Dziękujemy, 899ewa
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cały urlop spędzaliśmy w Smerku i zasadniczo była to jedyna restauracja w miejscowości. Chodziliśmy tam prawie codziennie i próbowaliśmy wielu propozycji z Menu i wszystko było pyszne. Po za tym fajnie i pomysłowo podane dania :)
Minus jedynie taki, ze brak płatności Kartą

Dziękujemy, Małgorzata J

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!