“Najlepsza w Bieszczadach”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 6 września 2019

Zgodnie z rodziną uznaliśmy, że spośród wszystkich odwiedzonych restauracji podczas tygodniowego wyjazdu, tutaj wsaystkim najbardziej smakowało. Świetna obsługa, wyjątkowy wystrój, a jedzenie rozpływające się w ustach.

Dziękujemy, L2ora

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytaliśmy o tym miejscu ale całkiem przypadkowo trafiliśmy tam wracając ze szlaku. Obsługa przemiła, atmosfera przyjemna. Jedzenie fantastyczne a porcje ogromne.Polecamy placki po bieszczadzki, są wyśmienite.Jedyny minus za brak papieru w WC ale poza tym wszystko na wysokim poziomie.

Dziękujemy, 899ewa
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cały urlop spędzaliśmy w Smerku i zasadniczo była to jedyna restauracja w miejscowości. Chodziliśmy tam prawie codziennie i próbowaliśmy wielu propozycji z Menu i wszystko było pyszne. Po za tym fajnie i pomysłowo podane dania :)
Minus jedynie taki, ze brak płatności Kartą

Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miał obsługa. Byliśmy kilka razy.Próbowaliśmy w innych miejscach i tak wracaliśmy do Pawła. Raz czekaliśmy na stolik, ale właściciel szybko znalazł nam miejsce.
Jedzenie bardzo smaczne :) próbowaliśmy prawie wszystkich dań regionalnych.
Mają pyszną lemoniadę, ale niestety po 17 może jej już zabraknąć :(
Gorąco polecam.
Jeden minus to płatność tylko gotówką, ale jedzenie jest tego warte :)

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Obsługa i atmosfera baardzo miła, lokal ładny i jeden z najczystszych jakie widziałam, naprawdę zadbane miejsce. Jedzenie podane szybko, a na przystawkę można poczęstować się chlebem z pysznym smalcem (za darmo). Dla mnie osobiście jedzenie za słone i ciężkie, ale to chyba kwestia gustu, generalnie polecam:)) A sorbet kawowy latem po obiedzie - kto da radę - koniecznie!!! Minus taki że nie można płacić kartą

Dziękujemy, Hania K

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!