Wetlina

“Polecam”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cały urlop spędzaliśmy w Smerku i zasadniczo była to jedyna restauracja w miejscowości. Chodziliśmy tam prawie codziennie i próbowaliśmy wielu propozycji z Menu i wszystko było pyszne. Po za tym fajnie i pomysłowo podane dania :)
Minus jedynie taki, ze brak płatności Kartą

Dziękujemy, Małgorzata J

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miał obsługa. Byliśmy kilka razy.Próbowaliśmy w innych miejscach i tak wracaliśmy do Pawła. Raz czekaliśmy na stolik, ale właściciel szybko znalazł nam miejsce.
Jedzenie bardzo smaczne :) próbowaliśmy prawie wszystkich dań regionalnych.
Mają pyszną lemoniadę, ale niestety po 17 może jej już zabraknąć :(
Gorąco polecam.
Jeden minus to płatność tylko gotówką, ale jedzenie jest tego warte :)

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Obsługa i atmosfera baardzo miła, lokal ładny i jeden z najczystszych jakie widziałam, naprawdę zadbane miejsce. Jedzenie podane szybko, a na przystawkę można poczęstować się chlebem z pysznym smalcem (za darmo). Dla mnie osobiście jedzenie za słone i ciężkie, ale to chyba kwestia gustu, generalnie polecam:)) A sorbet kawowy latem po obiedzie - kto da radę - koniecznie!!! Minus taki że nie można płacić kartą

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre ceny(18-25zl), solidna obsluga, szybka realizacja zamowienia - czekalismy moze 10 minut przy pelnym lokalu. Pyszne jedzonko i duuze porcje. Menu bogate z wieloma opcjami, kazdy znajdzie cos dla siebie. Zasluzone 1 miejsce w regionie. Dodatkowo posiadaja swoje regionalne piwo(10 rodzajow), ktore jest w dobrej cenie(9-10zl). Polecamy

Dziękujemy, pawe_s719
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo ogromnej kolejki i czasu oczekiwania (ok. 1h) zdecydowanie potwierdza się reguła: Na niektóre rzeczy warto poczekać
Wszystko po kolei skradło nam serca. Możliwość umycia sobie butów po górskich wędrówkach i podpis: "Dobre buty to czyste buty" - można polepszyć sobie samopoczucie, a przy okazji nie brudzić wnętrza lokalu, które jest... dopracowane w każdym szczególe drewniane żyrandole z cebrzyków, regionalne przetwory do nabycia, stacjonarny alkomat, parasole do pożyczenia w razie potrzeby - czuć troskę o gościa na każdym kroku. Kierownik sali, który prowadził do wolnych stolików - urodzony do tej pracy, błyskotliwy, żartobliwy, rozładował kilkukrotnie nerwy ludzi stojących w kolejce.
Kelnerki ubrane w stroje regionalne, bardzo profesjonalne i uśmiechnięte. Naszą czwórkę obsługiwała Pani Weronika - dyskretna, ale zawsze czujna.
Dania, które jadłyśmy ( pstrągi w sosie grzybowym, stek z ziemniaczkami, gołąbki po łemkowsku ) były absolutnie doskonałe, pod każdym względem. Do tego ciepła herbatka z pigwą i nie straszny żaden deszczowy dzień.
Zdecydowanie będąc niedaleko chętnie tam wrócimy

Dziękujemy, 991kamilaz

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!