“top!”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Najlepsza restauracja w okolicy - bez najmniejszych wątpliwości. Świetne jedzenie dobrej jakości. Pięknie podane. Miła obsługa. Warto poczekać na stolik! Jedyny minus to brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, wro1974

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Absolutnie najlepsza w okolicy i z pewnością jedna z lepszych na podkarpaciu restauracji. Byłem w niej dwukrotnie na przestrzeni tygodnia. Pierwsze podejście - zupa borowikowa, kwaśnica oraz mięso z grilla dla dwóch osób. Zupy doskonałe, mięsko - w porządku, ale nic ponad oczekiwania. Drugie podejście - skandalicznie dobry barszcz ukraiński - najlepszy jaki jadłem w życiu, a na drugie - bigos z dziczyzną w chlebku oraz pół metra żeberek - obie potrawy dobrze doprawione i smakowite.
Dwie wady - brak możliwości płatności kartą i... za mały parking.

Gorąco polecam!

Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam pojęcia skad takie kolejki bo restauracja przeciętna. Pierogi z dziczyzna w sosie grzybowym okropnie suche. Smakowały jak zwykle pierogi z mięsem a nie z dziczyzna. Sosu bardzo mało. Ryba ze szpinakiem przypomina dlaczego tyle ludzi nie lubi szpinaku bo był najgorszy jaki jadłam- bez przypraw czuc tylko smak szpinaku. Dobry kotlet schabowy no ale trudno go popsuć. Szokiem jest ze restauracja nie przyjmuje platnosci kartą, wyłącznie gotówka a wynajmują także pokoje. Bardzo trudno zaparkować bo jeden parking wspólny dla gości hotelowych i restauracji.

Dziękujemy, Patitola
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Po przeczytaniu obiecujących recenzji tłukłem sie 22 minuty od kolejki wąskotorowej by zjeść dobry obiad. ZAWIODŁEM SIĘ. Zamówiłem korytko szefa z czterema rodzajami mięs, a było dwa rodzaje jakiegoś mięsa boczek i kupna kiepskiej jakości kiełbasa. Szefie popraw to korytko, bo ono tylko efektownie wyglądało,a efektywnie kiepsko smakowało. Jedynie co mi się podobało to wygląd karczmy i uroda kelnerki. Może inne potrawy są smaczne, a ja miałem poprostu pecha. Tak niska ocena jest za tę kiełbasę. Pójście na łatwiznę ma krótkie nogi. Pozdrawiam

1  Dziękujemy, Janusz C
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce prowadzone z pasją, w potrawach czuć wkładane w nie serce, w wystroju widać dobrą rękę. Pan Paweł niczym policjant z drogówki, z zaangażowaniem kieruje ruchem, by każdy mógł jak najsprawniej zająć miejsce przy stole. Bardzo polecam to urokliwe miejsce w pięknej bieszczadzkiej scenerii.

Cenna informacja - płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, jeziol

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!