“Doskonała bieszczadzka restauracja”

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Absolutnie najlepsza w okolicy i z pewnością jedna z lepszych na podkarpaciu restauracji. Byłem w niej dwukrotnie na przestrzeni tygodnia. Pierwsze podejście - zupa borowikowa, kwaśnica oraz mięso z grilla dla dwóch osób. Zupy doskonałe, mięsko - w porządku, ale nic ponad oczekiwania. Drugie podejście - skandalicznie dobry barszcz ukraiński - najlepszy jaki jadłem w życiu, a na drugie - bigos z dziczyzną w chlebku oraz pół metra żeberek - obie potrawy dobrze doprawione i smakowite.
Dwie wady - brak możliwości płatności kartą i... za mały parking.

Gorąco polecam!

Dziękujemy, Rafał M

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam pojęcia skad takie kolejki bo restauracja przeciętna. Pierogi z dziczyzna w sosie grzybowym okropnie suche. Smakowały jak zwykle pierogi z mięsem a nie z dziczyzna. Sosu bardzo mało. Ryba ze szpinakiem przypomina dlaczego tyle ludzi nie lubi szpinaku bo był najgorszy jaki jadłam- bez przypraw czuc tylko smak szpinaku. Dobry kotlet schabowy no ale trudno go popsuć. Szokiem jest ze restauracja nie przyjmuje platnosci kartą, wyłącznie gotówka a wynajmują także pokoje. Bardzo trudno zaparkować bo jeden parking wspólny dla gości hotelowych i restauracji.

Dziękujemy, Patitola
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce prowadzone z pasją, w potrawach czuć wkładane w nie serce, w wystroju widać dobrą rękę. Pan Paweł niczym policjant z drogówki, z zaangażowaniem kieruje ruchem, by każdy mógł jak najsprawniej zająć miejsce przy stole. Bardzo polecam to urokliwe miejsce w pięknej bieszczadzkiej scenerii.

Cenna informacja - płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, jeziol
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie całkiem dobre. Ale... wiele do życzenia pozostawia jakość obsługi. Byliśmy w restauracji dwukrotnie. Pierwszego dnia (17.08.) obsługa była bardzo dobra. Panie uśmiechnięte i pomocne, chociaż można było zauważyć, że są maksymalnie zmęczone. Drugiego dnia (18.08.) - totalne rozczarowanie. W restauracji było kilkanaście osób, bo godzina była dosyć wczesna - południe. Czekaliśmy na kogoś z obsługi prawie 40 minut. I... po tym czasie opuściliśmy lokal. Gość przy stoliku obok postąpił podobnie. Nasze wrażenie - negatywne.

Dziękujemy, Ula P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ok. Obsługa super. Jedzenie średnie... oceniam na podstawie 2 zamówionych przez nas dań. Placki po wegiersku byly conajwyzej jadalne. A pierogi z dziczyzna ochydne.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Tomasz N

Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie

Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Paweł Nie Całkiem Święty - Karczma? Podziel się wrażeniami!