Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w domku nr 1, trzy osoby dorosłe i dwójka dzieci. Na poddaszu dwie duże sypialnie, na parterze salon z kuchnią i łazienką. W salonie kominek który umila chłodniejsze wieczory. Na tarasie stolik i krzesła ogrodowe. Domek wyposażony w sprzęt AGD (chłodziarko-zamrażarkę), kuchenkę gazowa i okap. W salonie mały TV LCD. Duży ogrodzony teren z piaskownicą, zjeżdżalnią dla dzieci i huśtawka. Świetne miejsce, super jedzenie, mili i gościnni właściciele którzy częstują swoimi wyrobami

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tomasz F
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Dom malowany wywarł na nas pozytywne wrażenie. Pensjonat zlokalizowany jest w bardzo dobrym miejscu. Można pieszo wyruszyć na pobliskie szlaki (np. na Smerek) jak i również podjechać kilka km do Wetliny i stamtąd wyruszyć w stronę Połoniny Wetlińskiej. Sam obiekt jest zadbany, prowadzony przez bardzo sympatycznych ludzi. Pokój był, czysty, ładnie urządzony. Śniadania które wykupiliśmy były smaczne, bardzo ładnie podane. Jeśli ktoś szuka spokojnego pensjonatu, który będzie idealną bazą wypadową dla fanów bieszczadzkich wycieczek z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Dom Malowany.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Dom Malowany to pensjonat jedyny w swoim rodzaju. Czyste, przestronne pokoje. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wyśmienite domowe posiłki, których warto spróbować Z pensjonatu roztacza się piękny widok na góry. Każdy powinien odwiedzić Dom Malowany aby poczuć niesamowity klimat tego miejsca!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

Cudowny pensjonat, umiejscowiony w samym sercu Bieszczad! Przepiękne widoki na góry, cisza i spokój. Zdjęcia nie oddają tego prawdziwie wymalowanego miejsca, trzeba to zobaczyć na żywo! Śniadania były przepyszne i można było je zjeść na tarasie, z którego jest fantastyczny widok na góry. Właściciele bardzo mili i zawsze byli otwarci na rozmowy i pytania;) Polecamy też Ruską Banie, nie tylko robi wrażenie wyglądem! My jesteśmy zachwyceni! Na pewno tam powrócimy! Dom Malowany - najlepsze i najpiękniejsze miejsce w Bieszczadach!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, zdobywczynigor
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Cudowne klimatyczne miejsce! Warto nawet czekać rok aby spędzić tam chociaż weekend :). Przemiła właścicielka z córkami. Pyszne śniadania, które można zjeść na tarasie z boskim widokiem. warto tam jechać. Niesamowita bliskość natury powala! W takim miejscu można naprawdę odpocząć.Domek z ruską Banią MISTRZOSTWO... opalany prawdziwym drzewem.. Tyko koniecznie zarezerwuj przy śniadaniu - palą tam od rana! Polecam szczerze każdemu! Jak Bieszczday TYLKO dom malowany! Pozdrawiam Michał

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę