“Pychotka ”
Dom Pstraga — recenzja

Dom Pstraga
Nr 6 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przykemne miejsce, staw i fajne otoczenie. Pstrąg pyszny! Świeży, soczysty, pierwsza klasa...

Dziękujemy, Hanusia84

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam smażonego pstrąga. Wędzony w mojej opinii - był wędzony zbyt dlugo, przez co byl bardzo miekki. Smaczne frytki i surówki. Prosto, świeżo i smacznie.
Polecam!

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Przydrożny bar, jedzenie pstrąga plastikowymi sztućcami, niedoprawiona surówka, skórka ryby mało chrupiąca, smak poprawny, przydałaby się odrobnka wyobraźni w doborze przypraw. 3 porcje 130 zł, jak na takie warunki z brudną toaletą chyba trochę dużo.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pstrąg całkiem smaczny, ale 50 PLN za pstrąga, odrobinę surówki, colę i frytki z zamrażarki podawane w plastikach to chyba jednak zbyt drogo.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Jet494908
Zrecenzowano 29 czerwca 2018

Skuszeni dobrymi opiniami, ponieważ lubimy pstrągi, wstąpiliśmy tutaj na kolację. Panuje tutaj miła atmosfera. Pani bardzo uśmiechnięta i pomocna. Pstrągi waży na oczach klienta (można samemu wybrać!). Same ryby doskonałe. Kolejnym razem skusiliśmy się na wędzoną rybę i tym razem nie zawiedliśmy się.
Podsumowując. Dania podane prosto, ale bardzo smacznie. POLECAM!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, piteks p

Dom Pstraga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Dom Pstraga? Podziel się wrażeniami!