Wetlina

“Ok”
Ranczo — recenzja

Ranczo
Nr 3 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 8 września 2019

Pizza była przepyszna, niestety nie mogę dać 5 gwiazdek pomimo tego ponieważ czas oczekiwania jak na tak mała liczbę gości był zbyt długi.
Ale jeśli ktoś ma ochotę na pizzę w Wetlinie to tylko tutaj, polecam!

Dziękujemy, Ola D

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wraz z mężem wybraliśmy się na obiad jadąc po drodze i przypadkowo tam trafiliśmy. Restauracja była pełna, ledwo udało się znaleźć miejsce. Samemu zamawia się przy barze, a potem wyczytują numerek i samemu trzeba udać się po danie. Ja zamówiłam pstrąga, a mąż pieroga drożdżowego z pizzy. Oba dania były bardzo dobre. Polecamy :) łącznie wyszło 61zl bez napojów.

Dziękujemy, Maja D
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po przeczytaniu pochlebnych opinii postanowiliśmy zjeść obiad . Żurek nie miał w ogóle zadnego smaku, podano do niego chleb, na którym były plamy pieknie zakwitniętej pleśni. Kiedy zwróciliśmy uwagę,że jak można coś takiego podać kelnerka z fochem zabrała koszyk i rzuciła na stół "świeży chleb". Reszta zamówionych dań nie została skonsumowana , ponieważ były po prostu niesmaczne. Trzymać się z daleka od tego miejsca !

Dziękujemy, grzesiek7009
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Długo się czeka na pizzę mimo, iż gości nie było zbyt wielu.. Jakość przyzwoita. Cena również. Wywołują numerki przez psujący się głośnik.

Dziękujemy, JanuszB25
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie rozumie skąd takie wysokie oceny co do restauracji . Zamówiłam z narzeczonym pieczonego pstrąga i placek Włocha . Co do ryby to chyba właściciel dobrze uwedzonej ryby nie jadł nie wspomnę o sałatce rodem gotowca w Kauflandu ... Placek Włocha względny ale mały niewarty swojej ceny . Jednym słowem jestem bardzo niezadowolona i nie polecam !!!!

1  Dziękujemy, Agnieszka K

Ranczo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Ranczo? Podziel się wrażeniami!