Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowici ludzie prowadzący niesamowity pensjonat ! Piękny, bardzo zadbany, wyposażony ze smakiem. Cudowna, bogata biblioteka, przepyszne nalewki, różnorodne śniadania, a przede wszystkim urok, humor i gościnność właścicieli powodują, ze chce się tu wracać. Miejsce dla tych, ktorzy w ciszy i spokoju chcą pobyć w Bieszczadach .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 883katarzynan
Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Do Dworku jeździmy co roku - mogę powiedzieć (dosłownie) że czuję się tam jak w domu. Przecudowni Gospodarze, z którymi bardzo miło spędza się czas i którzy w każdej sytuacji służą pomocą. Świetny klimat i wystrój wnętrz. Rewelacyjne słodkości co jakiś czas serwowane przez p. Alę i PRZEPYSZNE placki ziemniaczane p. Andrzeja :) Podczas śniadań można skosztować lokalnych produktów, których nie spotkamy w innych częściach Polski, a wieczorami nalewek domowej roboty. Jednym zdaniem - jeśli jedziecie w Bieszczady, zdecydowanie wybierzcie to miejsce ! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoku, świetna atmosfera, przytulne wnętrza
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, michalinanawrocik
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017

Bieszczady w całej krasie. Wszędzie blisko, bardzo dobre śniadania przy wspólnym stole. Gospodarze pomocni i zakochani w górach, jak bieszczadzkie ciche anioły. Imponująca kolekcja książek, muzyka, kominek, i nalewki. Polecam wszystkim którzy szukają dobrej bazy wypadowej na bieszczadzkie szlaki.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dworek Wadera to miejsce wyjątkowe, stworzone przez niezwykle gościnnych gospodarzy. Domowa atmosfera, wspaniałe, obfite śniadania, domowe ciasta, konfitury i naleśniki! w wykonaniu pani domu; do tego nalewki, chleb i pyszny smalec, będące dziełem gospodarza - to wspaniały dodatek do poczucia humoru gospodarzy tego miejsca, ich dbałości o rodzinną wręcz atmosferę.
Sam Dworek to miejsce wyjątkowe, świetnie zlokalizowane, ciche, urządzone z ogromnym smakiem, pełne rodzinnych pamiątek, książek (także o Bieszczadach). Pokoje bardzo dobrze wyposażone, czyste, piękny ogród z zaprzyjaźnionymi liskami.
Jednym słowem: FANTASTYCZNIE!

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, 445agnieszka_
Zrecenzowano: 30 lipca 2017

Po 13-tu godzinach jazdy, w ciemności dotarliśmy wreszcie do celu. Gdy tylko zajechaliśmy, przed dom wyszli właściciele - Pani Ala i Pan Andrzej. Od pierwszej chwili serdeczni i uśmiechnięci. Wyjeżdżając po tygodniu, wiedzieliśmy, że to nie było na pokaz. Zarezerwowany przez nas pokój mieścił się na piętrze. Rano, gdy wyjrzeliśmy przez okno ukazał się sielski widok; nic, tylko odpoczywać. Dworek Wadera to zaledwie kilkuletni budynek wykończony w wysokim standardzie. Zarówno obejście jak i wnętrze dworku dopracowane jest w najdrobniejszym szczególe. Siedząc w salonie łatwo jest przenieść się w minione lata. Stare, przepięknie odnowione meble, mnóstwo pamiątek, rodzinnych zdjęć i prac regionalnych artystów tworzą urokliwą kompozycję. Gospodarze oferują śniadania. Poza półmiskiem serów i wędlin (wyśmienitych!) goście otrzymują również podawaną przeważnie na ciepło "przekąskę dnia". Na miejscu nie są serwowane obiady ani kolacje, jednak Wetlina posiada całkiem bogatą ofertę gastronomiczną. Dodatkową atrakcją może być skorzystanie z uroków ruskiej bani, a jeśli dopisze pogoda, to można przyjemnie spędzić wieczór przy ognisku. Mało obyci z Bieszczadami powinni poradzić się gospodarzy, gdzie pójść i co zobaczyć. Jeśli posłuchają, nie powinni być zawiedzeni.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, 274725Krzysztof