Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Majówkę 2019 spędziliśmy w uroczej Werchowynie! Wspaniali Gospodarze zadbali o to, aby wypoczynek był bardzo przyjemny. Chętnie służą pomocą w wyborze szlaków i miejsc wartych odwiedzenia. Piękny dom urządzony z dużym smakiem. Pyszne i urozmaicone śniadania. Na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy :)

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Marti_Mateo
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Nocowalismy w apartamencie - pokój z kuchnią i sypialnia. Bardzo wygodne, bardzo ciche i dobre położenie właściwie przy wejściu na szlak prowadzący do Przełęczy Orłowicza i na Połoninę Wetlińską, Smerek. Duża pomoc gospodarza jeśli chodzi o turystyczne porady. Polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Wojciech R
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz wybrałam się s Bieszczady w zimie, również pierwszy zatrzymałam się w Werchowynie. Z Bratem wynajęliśmy apartament. Świetnie urządzony i wyposażony, bardzo przytulny i, co najważniejsze przy mocno minusowych temperaturach - ciepły. Bardzo pomocny Pan Gospodarz- kiedy okazało się, że nawet z łańcuchami nie wjedziemy na drogę dojazdową do ośrodka, przyjechał po nas do centrum Wetliny, informował o otwarciu szlaków. Świetne miejsce, już planuję powrót!

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, magdanawakacjach
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W Werchowynie spędziliśmy tegoroczne letnie wakacje. Godny polecenia jest apartament dla dwóch osób, który składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni i łazienki. Każde z pomieszczeń zadbane, wystarczająco przestronne, czyste i wygodnie urządzone. Z pokoju dziennego wyjście na balkon z widokiem na ogród. A sam ogród duży, pięknie urządzony i z miejscem na odpoczynek (ławki, hamaki). Miejsce jest oddalone od zgiełku turystów, których w Bieszczadach z roku na rok przybywa. Właściciele bardzo sympatyczni. Z pewnością wracając do Wetliny wrócimy również do Werchowyny.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, anilahcimka
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia, idealne do wypoczynku i relaksu. Piękne, klimatyczne wnętrza, cudna weranda i ogród, pomocni i bardzo sympatyczni gospodarze, wyśmienite śniadania, przepyszne konfitury, które warto zakupić i zabrać ze sobą do domu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę