“Nalesnik-legenda restauracji”

Chata Wędrowca - Restauracja
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Opis: Specjalnością Chaty jest NALEŚNIK GIGANT certyfikowany jako Bieszczadzki Produkt Lokalny. Jest podawany w różnych wersjach. Najpopularniejszy jest ten z JAGODAMI, ale również z innymi owocami, serem, jabłkami, orzechami. W 2017 roku pojawi się wersja wytrawna- z warzywami i mięsem. Chata Wędrowca znajduje się u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w turystycznej miejscowości Wetlina, w otoczeniu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Naleśnik jest prawnie chroniony Patentem zgłoszonym do Urzędu Patentowego RP.

Do Chaty Wędrowca przyjechaliśmy na wyjątkowego naleśnika, o którym dużo osób pisze. Faktycznie spora porcja, która wystarczy jako deser dla 4 osób. Wielkość powalająca. Jedliśmy go z jagodami oraz jabłkami z cynamonem i miodem. Połowę porcji zabraliśmy ze sobą. Nie daliśmy rady zjeść za jednym razem, przy czym nic więcej nie jedliśmy.
Restauracja klimatyczna, ciekawy wystrój, miła obsługa.

Dziękujemy, bb_student

Zrecenzowano 15 września 2019

Miejsce jest bardzo ładne i klimatyczne, jednak odrobinę ciasne i zawsze zatłoczone. Naleśnik Gigant jest zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju i warto go spróbować. Na minus niestety pieczeń barania, która była nieco za mała i nieco za droga.
Dla Naleśnika prawdopodobnie jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Giszczag
Zrecenzowano 15 września 2019

Restauracja zachwyca swoim wystrojem i klimatem. Na duży plus świetnie stworzone menu, oraz mniejsza liczba dań w ofercie (dzięki czemu dania są dopracowane). Gulasz węglarzy z plackami wyśmienity. Porcje bardzo duże, niektórzy nawet mieli problem aby dojeść zupę :) Naleśnik gigant na pewno warto spróbować, jednak mnie on do końca nie zachwycił - bardziej jest to wielki racuch (dość tłusty i bardzo słodki). Bardzo polecam i na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po cudownych widokach kolejna nagroda czekała nas w Chacie Wędrowca. To z cała pewnością najlepsza kuchnia Bieszczad i wspaniała atmosfera. Naleśniki boskie, polecam wszystkim a najbardziej sobie ! Gorące pozdrowienia dla Właścicieli i Obsługi

Dziękujemy, 973adak
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu zupełnie przypadkiem i wróciliśmy też kilka dni później. Jedzenie fenomenalne. Wiem, że mogłabym wybrać cokolwiek z karty i byłabym więcej niż zadowolona. O naleśniku Gigancie długo jeszcze będziemy opowiadać i go polecać. Oprócz tego przemiła i bardzo pomocna obsługa, dzięki której klimat Chaty Wędrowca jest jeszcze lepszy. Wrócimy jeszcze kiedyś na pewno!

Dziękujemy, karolinag160

Chata Wędrowca - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chata Wędrowca - Restauracja? Podziel się wrażeniami!