“The Best ever”

Chata Wędrowca - Restauracja
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Opis: Specjalnością Chaty jest NALEŚNIK GIGANT certyfikowany jako Bieszczadzki Produkt Lokalny. Jest podawany w różnych wersjach. Najpopularniejszy jest ten z JAGODAMI, ale również z innymi owocami, serem, jabłkami, orzechami. W 2017 roku pojawi się wersja wytrawna- z warzywami i mięsem. Chata Wędrowca znajduje się u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w turystycznej miejscowości Wetlina, w otoczeniu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Naleśnik jest prawnie chroniony Patentem zgłoszonym do Urzędu Patentowego RP.

Po cudownych widokach kolejna nagroda czekała nas w Chacie Wędrowca. To z cała pewnością najlepsza kuchnia Bieszczad i wspaniała atmosfera. Naleśniki boskie, polecam wszystkim a najbardziej sobie ! Gorące pozdrowienia dla Właścicieli i Obsługi

Dziękujemy, 973adak

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu zupełnie przypadkiem i wróciliśmy też kilka dni później. Jedzenie fenomenalne. Wiem, że mogłabym wybrać cokolwiek z karty i byłabym więcej niż zadowolona. O naleśniku Gigancie długo jeszcze będziemy opowiadać i go polecać. Oprócz tego przemiła i bardzo pomocna obsługa, dzięki której klimat Chaty Wędrowca jest jeszcze lepszy. Wrócimy jeszcze kiedyś na pewno!

Dziękujemy, karolinag160
Zrecenzowano 8 września 2019

Trudno opisać to miejsce słowami, po prostu będąc w Bieszczadach trzeba tu wstąpić. Jedzenie pyszne (spora oferta dla osób wege), pięknie podane i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, spfmike
Zrecenzowano 6 września 2019

Jestem największą fanką tego naleśnika z jagodami. Bylam teraz i 3 lata temu, smak ten sam, rozmiar ten sam. Ogowiązkowy punkt do zaliczenia w Bieszczadach!

Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 5 września 2019

Najlepsze naleśniki jakie jadłam! Atmosfera jak w domu ! Przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa ! Szczerze polecam! Sama wrócę tam jeszcze nie raz i nie dwa !

Dziękujemy, Magdalena W

Chata Wędrowca - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chata Wędrowca - Restauracja? Podziel się wrażeniami!