“Naleśnik gigant”

Chata Wędrowca - Restauracja
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Opis: Specjalnością Chaty jest NALEŚNIK GIGANT certyfikowany jako Bieszczadzki Produkt Lokalny. Jest podawany w różnych wersjach. Najpopularniejszy jest ten z JAGODAMI, ale również z innymi owocami, serem, jabłkami, orzechami. W 2017 roku pojawi się wersja wytrawna- z warzywami i mięsem. Chata Wędrowca znajduje się u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w turystycznej miejscowości Wetlina, w otoczeniu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Naleśnik jest prawnie chroniony Patentem zgłoszonym do Urzędu Patentowego RP.
Zrecenzowano 6 września 2019

Jestem największą fanką tego naleśnika z jagodami. Bylam teraz i 3 lata temu, smak ten sam, rozmiar ten sam. Ogowiązkowy punkt do zaliczenia w Bieszczadach!

Dziękujemy, L2ora

Zrecenzowano 5 września 2019

Najlepsze naleśniki jakie jadłam! Atmosfera jak w domu ! Przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa ! Szczerze polecam! Sama wrócę tam jeszcze nie raz i nie dwa !

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszałem o tym kultowym wręcz miejscu, a właściwie o sławnych naleśnikach. Nie wiem czy byłem aż tak głodny, czy też wyzwanie rzucone przez obsługę (nagrodą dyplom) sprawiły że pochłonąłem tego fantastycznego, ogromnego naleśnika. I wiecie co? Dzisiaj znowu tam jadę bo czegoś tak dobrego dawno nie jadłem.
ps. dyplom i miejsce w galerii sław dostałem

Dziękujemy, obserwatorium_kawy
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze naleśniki jakie jadłam. Jednym dużym naleśnikiem spokojnie najedzą się dwie osoby. Przemiła, uśmiechnięta obsługa! Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, w_karolina
Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszne jedzenie, miła obsługa jedyny ogromny minus pod względem tolerancji dla małych dzieci. Jestem w ogromnym szoku, byłam świadkiem wyproszenia rodziców z dziećmi przez sama właścicielke. Drodzy gospodarze, a gdzie wasza idea slow life? Duży minus i rozczarowanie postawą.

Dziękujemy, Alicja S

Chata Wędrowca - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chata Wędrowca - Restauracja? Podziel się wrażeniami!