“Coś dla zgłodniałych! ”

Chata Wędrowca - Restauracja
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Opis: Specjalnością Chaty jest NALEŚNIK GIGANT certyfikowany jako Bieszczadzki Produkt Lokalny. Jest podawany w różnych wersjach. Najpopularniejszy jest ten z JAGODAMI, ale również z innymi owocami, serem, jabłkami, orzechami. W 2017 roku pojawi się wersja wytrawna- z warzywami i mięsem. Chata Wędrowca znajduje się u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w turystycznej miejscowości Wetlina, w otoczeniu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Naleśnik jest prawnie chroniony Patentem zgłoszonym do Urzędu Patentowego RP.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszałem o tym kultowym wręcz miejscu, a właściwie o sławnych naleśnikach. Nie wiem czy byłem aż tak głodny, czy też wyzwanie rzucone przez obsługę (nagrodą dyplom) sprawiły że pochłonąłem tego fantastycznego, ogromnego naleśnika. I wiecie co? Dzisiaj znowu tam jadę bo czegoś tak dobrego dawno nie jadłem.
ps. dyplom i miejsce w galerii sław dostałem

Dziękujemy, obserwatorium_kawy

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze naleśniki jakie jadłam. Jednym dużym naleśnikiem spokojnie najedzą się dwie osoby. Przemiła, uśmiechnięta obsługa! Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, w_karolina
Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszne jedzenie, miła obsługa jedyny ogromny minus pod względem tolerancji dla małych dzieci. Jestem w ogromnym szoku, byłam świadkiem wyproszenia rodziców z dziećmi przez sama właścicielke. Drodzy gospodarze, a gdzie wasza idea slow life? Duży minus i rozczarowanie postawą.

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Poszliśmy bo niby taka super. Niestety totalny zawód. Naleśnik wcale nie jest dobry.
Powala chyba tylko wielkością. To kawał racucha smażonego na głębokim tłuszczu posypany owcami i dodana zwykła śmietana. Totalnie się zawiedliśmy bo cena też nie jest niska. Poza tym w karcie nie wielki wybór. Nie warto czekać w kolejce na stolik.
Są w okolicy miejsca z lepszym jedzeniem.

Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialny pstrąg w tajnych przyprawach. Smaczny wytrawny cydr. Gigantyczne naleśniory. Jest możliwość granicząca z koniecznością zabrania niezjedzonej części. Weźcie. Znajomy zostawił i tęsknił za tym kawałkiem całą noc i pół dnia.

Dziękujemy, inkluz

Chata Wędrowca - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cisna, województwo podkarpackie
Cisna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chata Wędrowca - Restauracja? Podziel się wrażeniami!