Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wybrałam się z mężem na obiadek, bo długim dniu wędrowania. Mąż zamówił ser z frytkami i zestawem surówek. Sam ser był dobry, jednak surówki nie były smaczne. Ja zamówiłam mirunę, ponieważ pstrąg nie był już dostępny. Chciałam rybę bez panierki, jednak usłyszałam, że nie ma takiej opcji. W związku z czym otrzymawszy danie, sama zdjęłam panierkę, którą z łatwością odeszła od ryby. I niestety zawiodłam się, ryba malutka obtoczona ogromną ilością panierki.... Do tego zamówiłam surówki. Wyszłam głodna z restauracji... Może akurat źle trafiłam, ale nie polecam. Nie wrócę już tam.

Dziękujemy, Maja D
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jedliśmy dwukrotnie obiad i nie mamy się do czego przyczepić. Może czas oczekiwania był dość długi, ale zostaliśmy o tym poinformowani przed złożeniem zamówienia. Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach. Bardzo duży wybór piw. Miła obsługa. Przy następnej wizycie w Bieszczadach, na pewno ten zajazd znowu odwiedzimy.

Dziękujemy, oran77
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Spore porcje. Zwlaszcza placek bieszczadzki jest jest smaczy i ogromny - dla tych co jedza mniej polecam mniejszy wariant .
Bylismy tam z zona 3 razy podczas urlopu. Schabowy smaczny i duzy kawalek miesa. Natomiast chcialbym bardzo krytycznie sie odniesc do ziemniakow. 2 razy podano mi zlezale kilka godzin ziemniaki a jeden raz nie tylko zlezale to jeszcze zimne - tragedia ! Zjadlem troche bo wrocilismy z dlugiej gorskiej wedrowki i bylem bardzo glodny. Zeby uniknac w przyszlosci takich specjalow zalecam prosic swiezo ugotowane kartofle . Wlasciciel sie stara ale tez stara sie wcisnac stare jedzenie - nie ma zaprzyjaznionego hodowcy swin ??

Dziękujemy, Szopi666
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem, ale warto. Bardzo smacznie, porcje naprawdę duże. Schabowy mnie pokonał... Domowo, czysto, miła obsługa. Wszystko na świeżo przygotowywane. Na dania nie czeka się bardzo długo.
Polecam

Dziękujemy, izaln2019
Zrecenzowano: 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tu przypadkiem i dobrze się stało. Smacznie i domowo. Brakło pstrąga ale był sandacz. Dawno nie jadłem tak dobrej ryby. Ceny normalne obiad dla 3 osób z piwkiem a nawet dwoma 90 zł. Porcje aż za duże. Polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 727arcyd