Bieszczadzkie wędrowanie

Cudne miejsca super widoki. Szlak nie za trudny podchodziliśmy od strony Wetliny . Wróciliśmy fo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
KasiaszR
Tokaj, Węgry
Kultowe miesce do zaliczenia będąc w Bieszczadach.

Miejsce obowiązkowe do zobaczenia będąc w Bieszczadach. Miejsce dla każdego, ale proszę się nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Piotr S
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Można powiedzieć: kultowe miejsce, ale chyba przechodzi w ... przaśność i to taką zapuszczoną. Potrzebny jest remont, ale mądry. O WC-tach nie wspomnę - po prostu wstyd. Miejmy nadzieję, że widoki się nie zmienią (zurbanizują), bo są wspaniałe i to jest wartość tego miejsca. Ceny są "puchatkowe", ale to góry i niech tak zostanie. Polecam.

Dziękujemy, pezet1000
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na kontynuowanie wędrówki. W schronisku jak to w schronisku, skromnie. W Chatce nie ma prądu ani wody (woda jest przywożona). Ciepłe napoje ok. 7,00 zł.

1  Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

W schronisku jak w PRL-u -krętactwo za krętactwem, które nie są w stanie siebie obronić. Nad okienkiem sprzedażowym wielki napis " W schronisku brak wody i prądu" a jak się okazuje to...serwują kawę, herbatę zalewając wrzątkiem, nad okienkiem tli się jakaś żarówka. Czyli chyba jakis prąd jest, bo kabel od podstawki czajnika był wetknięty w gniazdo ścienne.
Sala do konsumpcji brudna w stopniu trudnym do opisania -pozalewane, lepiące się stoliki, zwały piachu innych śmieci nie tylko przy ścianach. Widać podmiot kupujący skupił się na zarabianiu. Siermiężnie, aż za nadto.
Miejsce lepiej omijać.

Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wraz z mężem zatrzymaliśmy się na herbatę. Ceny wiadomo, że wysokie :) długa kolejka do okienka i mało miejsca w środku do siedzenia. Dziecko siedząca obok nas, dobrze podsumowało to miejsce:"jakaś biedna tą chatka". :)

Dziękujemy, Maja D
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Piękne miejsce. Cudowne podejście, szczególnie z małymi dziećmi. Szlak jest łatwy, przyjemny,a widok niesamowity.

Dziękujemy, Jusia J