Wetlina
Wędrówka

Piękna połonina, warta odwiedzenia. Najlepiej wędrować ze Smerka, odpowiednie dla osób średnio... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
wloczykij-joanna
Zamość, Polska
Koniecznie trzeba tam wejść.

Jeżeli odwiedzamy Bieszczady, to nie można tego miejsca ominąć. Cudowne zapierające dech w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
pawel73k
Radom, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne widoki i przeżycia. Warto wejść z Wetliny żółtym szlakiem na przełęcz Orłowską. W trakcie wejścia na przełęcz w lesie dwa wymagające podejścia. Z przełęczy fajnie iść czerwonym szlakiem do Chatki Puchatka a później zejść żółtym szlakiem do Brzegów Górnych (przełęcz Wyrzna). Tam czekają busy. Cała trasa ok. 5 h 30 min spokojnym tempem.

1  Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Miejsce na które warto się...wdrapać. Bardzo dobrze oznakowane szlaki, dobrze utrzymane, piękne widoki, w tym nieba po którym przesuwają się obłoki niczym auta po autostradzie.
Niesmak może budzić opryskliwość strażniczki Parku Narodowego przy wejściu i fakt, że w trakcie wejścia na górę (ok.1,5h) auto jakoby "Parkowe" 2-krotnie pokonywało trasę: dół- "Chatka Puchatka" w dużym stopniu po trasie dla pieszych. To w końcu jak jest z tymi autami w Parkach? Mogą jeździć czy nie ? Bo z tego co było widać to żadnej akcji ratunkowej nie przeprowadzali.

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Po prostu trzeba tam być. Ślicznie, cudowne widoki, ciekawe trasy. W sam raz na spacer, odpoczynek i mega relaks. Jak to w górach pogoda zmienna, więc trzeba zaopatrzyć się w kurtki, wygodne buty i prowiant.

Dziękujemy, Jusia J
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Tak jak znalazłam w jednym z przewodników, jak nie widziałeś Połoniny Wetlińskie i Caryńskiej to nie byłes w Bieszczadach.

Dziękujemy, Ewa T
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Kiedy już pojedziesz w te magiczne Bieszczady może padać deszcz... Ale nawet deszcz nam nie straszny.
Z Zatwarnicy szlakiem żółtym dotarliśmy na Przełęcz Orłowicza (spotykając po drodze salamandrę plamistą). Z Przełęczy (będącej węzłem szlaków) szlakiem czerwonym udaliśmy się na Połoninę Wetlińską do Chatki Puchatka.
Było zimno, ponuro, ale na swój sposób pięknie. Chwilami byliśmy zupełnie sami, o co teraz coraz trudniej w Bieszczadach... Widoki niestety żadne - było szaro i mgliście.
Schodziliśmy do Brzegów Górnych, skąd odebrał nas umówiony kierowca busa.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, grytfus