Wetlina

“Bar jakich tysiące w polsce”
Baza Ludzi Z Mgły — recenzja

Baza Ludzi Z Mgły
Nr 5 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po nazwie miejsca spodziewałam się czegoś innego, oryginalnego. A tu typowy talerz z schabowym i gora frytek ( zamawiane ziemniaki ) zupełnie nic specjalnego a smak nieszczególny.

Dziękujemy, urszulaw2019

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży ruch a co za tym idzie trzeba długo czekać na zamówienie. Obsługa miła ale o moim zamówieniu zapomnieli i czekałem na nie 45 min (podgrzana pizza domowa) pomimo dwukrotnego przypominania. Miejsce ma kimat. Ceny średnie, zupy ok. 12.00 zł pizza domowa ok. 7.00 zł.

1  Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Dziś jest to lokal z innym profilem niż 20 lat temu, ale z sentymentu odwiedziłem i jest ok. Zjadłem kotleta z frytkami i surówką. Kotlet dobry świeży, czuć że smażony na smalcu. Frytki z mrożonki, ale chrupiące, surówka też ok. Porcja ogromna.

1  Dziękujemy, LZk81
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak to na zdjęciu to kapusta zasmażana :) tragedia!
Obsługa myli się w zamówieniach, podają drugie danie jako pierwsze zamiast zupy.
Miejsce surowe, mdłe, brzydkie.

5  Dziękujemy, wojtekz964
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w bazie byłem 20 lat temu i było to miejsce niesamowite. Z polem namiotowym na tyłach budynku przyczepa z hotdogami klimatycznym wystrojem i niesamowitymi ludźmi w środku. Przez kolejne lata każda moja wizyta w Bieszczadach to wizyta w bazie. Z roku na rok miejsce stawało się coraz bardziej popularne aby powoli zacząć upadac. Już trzy lata mamy to nie było to miejsce co kiedyś. Czar powoli pryskal. Moja ostatnia wizyta to niczym cios w twarz. Koszmar, tragedia. Wstrętne jedzenie. Wygląd speluny. Obsługa żałosna. Moja noga tam więcej nie postanie. Ten koszmarek należy zburzyć aby nie psuć opini na którą baza przez tyle lat pracowała.

3  Dziękujemy, MPowerrrr

Baza Ludzi Z Mgły — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Baza Ludzi Z Mgły? Podziel się wrażeniami!