“Szkoda czasu”
Karczma Brzeziniak — recenzja

Karczma Brzeziniak
Nr 9 wśród 13 Restauracje (Wetlina)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przy prawie pustej knajpie nie doczekałem się kelnerki (25 minut czekania) choć wchodząc usłyszałem, że zaraz podejdzie. Miejsce ładne, ale trzeba mieć tu dużo czasu. Ja wyszedłem.

Dziękujemy, Radek B

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w najlepszym porządku. Obiad bardzo smaczny, dobrze podany, duże porcje. Dzieciaki zadowolone

Dziękujemy, katarzynaf590
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna a zarazem wyluzowana obsluga. Super regionalne piwka, pstrąg i inne jedzenie wyśmienite. Zatrzymaliśmy się w drodze z pieskiem na Duże Jasno i później znowu po powrocie. Przyjazny dla psów co jest wielkim plusem.

Dziękujemy, jaroslawb849
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na obiad lub późną kolację. Sute porcje i bardzo smaczne. Osoba bezglutenowa znajdzie w karcie coś dla siebie np. pstrąg, schabowy w jajku, banusz - tradycyjne kaprackie danie z mąki kukurydzianej i śmietany serwowane ze skwarkami, bryndzą oraz borowikami. Można płacić kartą.

1  Dziękujemy, biegiempowino
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Brzeziniaka kilka razy. Pyszna kwaśnica i naleśniki oraz śniadania. Nie polecamy grzanek z bliżej nieokreśloną pasta grzybową i pomidorowej. Raz też trafiły nam się sztućce ubrudzone w puree ziemniaczanym i dlatego 4 zamiast 5.

Dziękujemy, Maciek W

Karczma Brzeziniak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wetlina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Brzeziniak? Podziel się wrażeniami!