“Rozczarowanie po dobrych kilku latach. ”
Rynek 19 Bistro — recenzja

Rynek 19 Bistro
Nr 3 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Kuchnie: Francuska, Włoska, Polska
Opis: Kuchnia bazująca na naturalnych produktach od lokalnych dostawców. Nasze specjalności: pyszne tarty, panini, chrupiące bagietki wypiekane na miejscu z mięsem pieczonym w naszej kuchni, zdrowe sałatki, niepowtarzalny burger "19-stka" i chickenburger. Serwujemy również pyszne makarony i risotta oraz wyśmienite steki.

Odwiedziliśmy ten lokal po długiej przerwie z nadzieja na doskonała kuchnie i obsługę. Srogo się zawiedliśmy. Poza chrupaczkami dla syna które były w miarę ok. Reszta bardzo przeciętna. Sałatka z kurczakiem odchorowana przez żonę. Coś było nie tak. Ja zamówiłem quesadille z szarpana wołowina. Bardzo przeciętny smak wołowiny. Ilość sera naokoło zbyt duża czyni potrawę niemożliwa do skonsumowania.
Poza jedzeniem jesteśmy rozczarowani obsługą. Nie czuliśmy się gośćmi raczej intruzami. Oschla obsluga zblazowanego młodego kelnera skutecznie zniechęca mnie do kolejnej wizyty. Nie wiem jak można byc tak obojętnym, pozbawionym uśmiechu automatem wydającym posiłki i wystawiającym paragon. Omijam szerokim łukiem.

Dziękujemy, Mobile671062

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, przyjemne wnętrze jak i miejsca przy stolikach na zewnątrz. Chętnie tam wrócimy

1  Dziękujemy, Wracacz

Do bistro trafiliśmy za namową przyjaciół. Początek obiecujący. Rezerwacja telefoniczna przyjęta. Jedziemy. Lokal bardzo przyjemny , wystrój bardzo w stylu bistro, bardzo ok. Makaron, pstrąg, bardzo smaczne. Zupa cebulowa i burger 19, według mnie do poprawy.
Zupa, choć była pyszna to nie znoszę jak , nawet najpyszniej zrobiona grzanka , pływa w zupie. Po kilku sekundach nabiera wyglądu i konsystencji mokrego swetra. Burger , hmm. To pewnie rzecz gustu ale dla mnie wołowiną i sos czosnkowy to jak siodło na świni.
Tak czy owak polecam lokal, bo na koniec tort bezowy z malinami i espresso były w punkt.

Dziękujemy, michalbejas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal w samym sercu Żywca. Przemyślany wystrój, bardzo sprawna i mila obsługa. Smaczna kawa i przepyszne śniadanie. Polecam!

1  Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dzisiaj rodzinny obiad zjedliśmy w tym wspaniałym miejscu. Gołąbki były rozkoszą dla podniebienia - mogłyby mieć więcej mięska w farszu...ale nie było źle. Córka pochłonęła pierogi w mgnieniu oka. Schabowy - petarda to samo kurczak :) Creme Brule pychotka ♥ Obsługa przemiła. Polecamy gorąco.

Dziękujemy, Asia S

Rynek 19 Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rynek 19 Bistro? Podziel się wrażeniami!