“Rewelacyjne śniadania, smaczna kawa!”
Rynek 19 Bistro — recenzja

Rynek 19 Bistro
Nr 3 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Kuchnie: Francuska, Włoska, Polska
Opis: Kuchnia bazująca na naturalnych produktach od lokalnych dostawców. Nasze specjalności: pyszne tarty, panini, chrupiące bagietki wypiekane na miejscu z mięsem pieczonym w naszej kuchni, zdrowe sałatki, niepowtarzalny burger "19-stka" i chickenburger. Serwujemy również pyszne makarony i risotta oraz wyśmienite steki.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal w samym sercu Żywca. Przemyślany wystrój, bardzo sprawna i mila obsługa. Smaczna kawa i przepyszne śniadanie. Polecam!

1  Dziękujemy, BoskaJakuboska

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dzisiaj rodzinny obiad zjedliśmy w tym wspaniałym miejscu. Gołąbki były rozkoszą dla podniebienia - mogłyby mieć więcej mięska w farszu...ale nie było źle. Córka pochłonęła pierogi w mgnieniu oka. Schabowy - petarda to samo kurczak :) Creme Brule pychotka ♥ Obsługa przemiła. Polecamy gorąco.

Dziękujemy, Asia S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, ciekawe potrawy, wspaniały burger 19, krem pomidorowy doskonale doprawiony. Szeroki wybór napojów, ciekawe połączenia

1  Dziękujemy, michalsalno
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny lokal. Miła obsługa. Można zjeść coś na słodko, jak i dania obiadowe. Polecam burgera regionalnego

Dziękujemy, Madderdin87
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na zjedzenie czegoś orginalnego. Jedliśmy dania regionalne które bardzo ładnie są podane, a jeszcze lepiej smakują. Bardzo miła obsługa. Jedyne do czego można się przyczepić to czas oczekiwania na dania, ale jedliśmy w porze obiadowej co może troszkę tłumaczyć ten czas. Polecam!

Dziękujemy, siasiasc

Rynek 19 Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rynek 19 Bistro? Podziel się wrażeniami!