“Mega!”

Restauracja Parole del Gusto
Nr 6 wśród 33 Restauracje (Żywiec)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opis: Restauracja Parole del Gusto to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie.Mieści się w sercu miasta Żywca na os.700-Lecia. Atrakcyjne położenie lokalu nakłania spacerowiczów oraz turystów do kulinarnej przerwy w naszej restauracji. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest duża ilość miejsc parkingowych, umożliwiająca sprawną organizację wszelkiego rodzaju imprez i spotkań okolicznościow
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już w zeszłym roku, w rym roku rewizyta-dwukrotna. Trafiłam na live cooking, ravioli kosmiczne. Pizza bardzo smaczna, opcje dla wegan. Carpaccio, krewetki, makarony - wszystko naprawdę przepyszne. Soczyste, nie przesadzone polskością ;) żadnej ociekającej śmietany etc. Obsługa tez bardzo pomocna.

Dziękujemy, ZosiaM105

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo smaczna, na cienkim cieście, obsługa super. Szkoda tylko, że ostatnio zmieniono menu i usunięto kilka kompozycji :(

Dziękujemy, xjuli4_
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Moja dzisiejsza wizyta w porze obiadowej nie należała do udanych i bynajmniej nie chodzi o jakość posiłku. Przy obłożeniu 6 osób na makaron czekałam 45 minut. W dodatku kelnerka nie poinformowała o tym, że trzeba tak długo czekać. Makaron był w porzadku.

1  Dziękujemy, KaPasiala
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę ,naprawdę było prze pysznie. Najlepsza włoska ,dobrze wypieczona pizza,mozarella najwyższej jakosci.. bardzo pyszna zupa krem z pomidorów ,cena naprawdę niewielka za tak dobra jakość ! Zupa 16zl a pizza 24
Ze szczerego serca polecamy i wrócimy jak będziemy w okolicy :) nie zostawiliśmy ani okruszka !

Dziękujemy, ankad2018
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Prawie rok minął od poprzedniej wizyty ale poziom dalej ten sam jak nie lepszy ,Byliśmy w sobotę wieczorem , duży ruch w restauracji i dużo stolików zamawiało pizze my również , pomyśleliśmy że będziemy czekać długo ale tu miłe zaskoczenie i pizza była po 15-20 min , pizza bardzo dobra chyba jeszcze takiej nigdy nie jedliśmy . dorośli i dzieci zadowolone . Polecam gorąco i do zobaczenia wkrótce

1  Dziękujemy, Poker222

Restauracja Parole del Gusto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łodygowice, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Parole del Gusto? Podziel się wrażeniami!