“Ciekawe miejsce”

Restauracja Browar Krajcar
Nr 2 wśród 33 Restauracje (Żywiec)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne klimatyczne miejsce na wieczór. Sala przypomina taką piwiarnię typową - fajny klimat. Wzrok przykuwa przy wejściu sprzęt do produkcji piwa. Jedzenie ok. Niska ocena wynika z obsługi- pani która mnie obsługiwała chyba była zmuszana do pracy. Nieprzyjemne uczucie.

1  Dziękujemy, tomeku542

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja !
* Klimatyczne miejsce
* Pyszne jedzenie
* Karta zawiera makarony, burgery , mięsa każdy znajdzie coś dla siebie

Zamówiłam polędwiczki w sosie z borowików z puree i buraczkami - poezja smaków . Żeberka , kotlet , pierś z kurczaka równie pyszne . Porcje bardzo duże . Cena adekwatna do jakości .
Napewno tutaj wrócimy . Polecam z czystym sumieniem :)

Dziękujemy, nataszka23002
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Krajcara trafiliśmy, sugerując się opiniami z TripAdvisor'a i okazało się, że to był bardzo dobry wybór:) Lokal z ciekawym wystrojem, profesjonalną obsługą i bardzo przystępnymi cenami. Porcje są naprawdę słuszne, więc warto się zastanowić nad zamówieniem przystawki bądź zupy przed daniem głównym:) Mogę polecić placki z kapusty i polędwiczki wieprzowe, nie można też zapomnieć o doskonałym, warzonym na miejscu piwie. Będąc w Żywcu należy koniecznie odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, skrodzik
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoite jedzenie. Duuuuże porcje wiec uważajcie z przystawkami :) Do spróbowania lokalne piwa.

Dziękujemy, annaise123
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły i przyjemny lokal , piwko świeże i bardzo pyszne , niestety stek jaki dostaliśmy był straszny i nie nadawał się do zjedzenia , guma nie stek. Oddałem go całego i na rachunku zrobili nam rabat na 3 zł powinni nie pobierać za to pieniądze a jednak ! Albo zrobić następny ! Szkoda ze takie podejście do klienta bo tam już nie wrócę nigdy . Jest dużo innych lepszych lokali w tym mieście .

Dziękujemy, mariuszm2

Restauracja Browar Krajcar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łodygowice, Województwo śląskie

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Browar Krajcar? Podziel się wrażeniami!