“Bardzo smacznie:)”

Restauracja Browar Krajcar
Nr 2 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Krajcara trafiliśmy, sugerując się opiniami z TripAdvisor'a i okazało się, że to był bardzo dobry wybór:) Lokal z ciekawym wystrojem, profesjonalną obsługą i bardzo przystępnymi cenami. Porcje są naprawdę słuszne, więc warto się zastanowić nad zamówieniem przystawki bądź zupy przed daniem głównym:) Mogę polecić placki z kapusty i polędwiczki wieprzowe, nie można też zapomnieć o doskonałym, warzonym na miejscu piwie. Będąc w Żywcu należy koniecznie odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, skrodzik

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoite jedzenie. Duuuuże porcje wiec uważajcie z przystawkami :) Do spróbowania lokalne piwa.

Dziękujemy, annaise123
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły i przyjemny lokal , piwko świeże i bardzo pyszne , niestety stek jaki dostaliśmy był straszny i nie nadawał się do zjedzenia , guma nie stek. Oddałem go całego i na rachunku zrobili nam rabat na 3 zł powinni nie pobierać za to pieniądze a jednak ! Albo zrobić następny ! Szkoda ze takie podejście do klienta bo tam już nie wrócę nigdy . Jest dużo innych lepszych lokali w tym mieście .

Dziękujemy, mariuszm2
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji bardzo przyjemny. Surowe cegły, drewniany strop oraz „loftowe” patio w połączeniu z elementami browaru tworzą bardzo dobry klimat. Miła, sympatyczna obsługa stanowi doskonałe uzupełnienie. Przepyszna kwaśnica, wyśmienite piwo sezonowe z nutą pomarańczy oraz doskonałe placki z kiszonej kapusty.
Lokal, jedzenie, obsługa

Polecamy

Dziękujemy, AJWA2010
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo to miejsce mi się spodobało. Bardzo dobre jedzenie. Wątróbki wręcz wspaniałe. Piwa bardzo smaczne, aż chciałoby się spróbować wszystkich. Niestety nie ma w ofercie deski degustacyjnej, a szkoda. Wystrój przyjemny. Obsługa bardzo sprawna. Dziewczyny uwijały się jak w ukropie. Byłem pełen podziwu. Miejsce, do którego chce się wracać.

Dziękujemy, nizin21

Restauracja Browar Krajcar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Browar Krajcar? Podziel się wrażeniami!