Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Ciekawe muzeum

Miejsce konieczne do odwiedzenia podczas wizyty w Żywcu :) Bardzo dobrze zorganizowane i ciekawie... Przeczytaj więcej

aleksandram786
Lubliniec, Polska
Muzeum inne niż wszystkie

Atrakcyjność zwiedzania zależy od przewodnika . Naszą grupę prowadził miły i spokojny człowiek... Przeczytaj więcej

Wracacz

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Po miejscu z ponad 100-letnią tradycją browarniczą i takim potencjałem można by oczekiwać naprawdę dużo więcej, szczególnie, gdy cena biletu wynosi 30 złotych za osobę. Proces produkcji piwa jak i sama historia browaru omówione są mocno powierzchownie. W samym muzeum jest niewiele eksponatów, sal czy infografik. Dla osób niepijących alkoholu, na końcowej degustacji, muzeum mogłoby oferować kawę/herbatę, cokolwiek więcej niż soczek Tymbark w szklanej buteleczce :')

Dziękujemy, LoveJedzonko
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Do muzeum wybrałam się w deszczowy dzień, więc kolejka do kasy dość spora, no i godzina zwiedzania też odległa. Można zamówić bilet telefonicznie, ale dodzwonić się - to już sztuka. Cena biletu normalnego 30 zł. Przewodnik opowiadał o browarze z dziwną nutą zaśpiewu, tak, że nie wszystko było zrozumiałe. Zwiedzanie trwa ok. 1 godziny. Tak naprawdę w muzeum niewiele jest eksponatów, jest to bardziej wirtualne zwiedzanie. Na końcu degustacja piwa- dla mnie nic specjalnego, bo nie lubię i nie piję piwa. Przy zakupie biletu trzeba powiedzieć, czy chce się piwo , czy sok. Sok to napój Tymbarku. Po degustacji można zakupić w sklepie gadżety związane z browarem: pokale do piwa, breloczki, portfeliki, koszulki, itd.

1  Dziękujemy, 64romir
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce, finisz w postaci spróbowania owoców pracy browaru. Co ciekawe - smak piwa zupełnie inny niz „kupione w butelce w sklepie”. Smak „pszeniczniaka” a nie „żywca”- piwo ważone ze tak powiem na pokaz o wiele lepsze niz to co mozna dostać z masowej produkcji. Trochę szkoda.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 628ewelinag
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w niedzielę, niestety okazało się, że nie ma możliwości zwiedzania browaru a szkoda. Samo muzeum- fajnie wszystko pokazane. Czas trwania około 40 minut przewodnik super.

Dziękujemy, 721justynan
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bez rewelacji. Na końcu wypicie piwa w korytarzu - nie polecam. 150zł mogliśmy wydać zdecydowanie lepiej

1  Dziękujemy, pwf74