“Nie najgorsza..”
Bistro Starówka — recenzja

Bistro Starówka
Zamów online
Nr 16 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam tam razem ze znajomymi na pizzy, była ona w przystępnych cenach, ale dość średnia jakościowo. Przyznam, że jadłam lepsze w swoim życiu, ale i gorsze. Tak czy siak polecam.

Dziękujemy, alcix

Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro mieści się na żywieckim rynku, ogródek na zewnątrz, można też usiąść w środku, ciekawe wnętrze, bistro serwuje jedzenie domowe, koniecznie skosztujcie placków z blachy ze skwarkami i śmietaną, smakują naprawdę wyśmienicie jak z czasów dzieciństwa robiły nasze babcie.

Dziękujemy, tomaszw786
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna choć nie wiem czy była to mozarella włoska jak w menu. Duży minus za surowe w środku placki ziemniaczane. Te podane smażone w oleju były mocno nasaczone olejem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 619aniat
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne dania. Z czystym sumieniem polecę to miejsce znajomym wybierajacym się do Żywca. Przepyszny sos gulaszowy do placków ziemniaczanych, które są chyba jednym z dan popisowych restauracji. Pozostałe dania, które próbowaliśmy były równie udane. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta. Stosunkowo krotki czas oczekiwania w porównaniu do ilości osób w lokalu. Ceny adekwatne do jakości i ilości potraw. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ziutek2018
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Bardzo pyszne jedzenie! Wspaniała zupa pomidorowo-paprykowa z grzankami, karkówka i żeberka. Dzieciom smakowała pizza z salami

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Mg D

Bistro Starówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pewel Mała, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Starówka? Podziel się wrażeniami!