“Na szybko”
3 Poziomki — recenzja

3 Poziomki
Nr 25 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chcąc zjeść coś na szybko na rynku w Żywcu, wybraliśmy tą restauracje. Niestety nie przeczytaliśmy opinii na internecie i to był błąd. Usiedliśmy w prześlicznym ogródku i to jedyny plus. Hamburgery bardzo średnie, twarda bułka, więcej warzyw niż samego mięsa. Frytki śmierdzące mocno fryturą. Ani mi ani mężowi nie smakowało.

1  Dziękujemy, 758izabelad

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie beznadziejne, pizza nie przypominala pizzy, raczej placek z góra sera i to najslabszego sortu.

1  Dziękujemy, Spryciara
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w środku w porządku, lemoniada i herbaty z zestawów zimowych bardzo dobre i ładnie podane. Dobra lokalizacja przy rynku, przestronne wnętrze. Na minus to fakt, że zamowienia nie wychodza zsynchronizowane przez co ktoś już ma, a ktoś przy stole czeka dalej. Pizza - grube ciasto, nie posmarowane sosem przez co zawartość "jeździ" po placku, mogłyby być bardziej wyraziste w smaku. Burger w miarę ok, w zestawie z frytkami i sosem, jedynie co to nikt nie zapytał jak ma być zrobiona wołowina.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 700jakubl
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, lokal trzy poziomowy. Na każdym piętrze inny wystrój. Smaczne jedzenie dobre drinki.Kazdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po tym jak kelner polecił mi "open burger'a" myślałem że choć trochę się postarają, niestety myliłem się. Mięsa tyle że może dziecko by się najadło... za to sałatka całkiem niezła... chipsy tak ociekały tłuszczem że nie dało się ich jeść. Wydaje mi się że 3/5 to i tak trochę za dużo.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Adventure02528625697

3 Poziomki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pewel Mała, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w 3 Poziomki? Podziel się wrażeniami!