“Porażka ”
3 Poziomki — recenzja

3 Poziomki
Nr 24 wśród 33 Restauracje (Żywiec)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie beznadziejne, pizza nie przypominala pizzy, raczej placek z góra sera i to najslabszego sortu.

1  Dziękujemy, Spryciara

Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w środku w porządku, lemoniada i herbaty z zestawów zimowych bardzo dobre i ładnie podane. Dobra lokalizacja przy rynku, przestronne wnętrze. Na minus to fakt, że zamowienia nie wychodza zsynchronizowane przez co ktoś już ma, a ktoś przy stole czeka dalej. Pizza - grube ciasto, nie posmarowane sosem przez co zawartość "jeździ" po placku, mogłyby być bardziej wyraziste w smaku. Burger w miarę ok, w zestawie z frytkami i sosem, jedynie co to nikt nie zapytał jak ma być zrobiona wołowina.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 700jakubl
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, lokal trzy poziomowy. Na każdym piętrze inny wystrój. Smaczne jedzenie dobre drinki.Kazdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po tym jak kelner polecił mi "open burger'a" myślałem że choć trochę się postarają, niestety myliłem się. Mięsa tyle że może dziecko by się najadło... za to sałatka całkiem niezła... chipsy tak ociekały tłuszczem że nie dało się ich jeść. Wydaje mi się że 3/5 to i tak trochę za dużo.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Adventure02528625697
Zrecenzowano 2 listopada 2018

Bardzo SŁABO nie polecam tego lokalu, coraz gorzej!!! Czekanie na pizzę 90min, a miało być 60min !!!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Darek K

3 Poziomki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pewel Mała, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w 3 Poziomki? Podziel się wrażeniami!