Żywiec

“Punkt obowiązkowy każdej wizyty w Żywcu”
Naturalnie Lodowaci — recenzja

Naturalnie Lodowaci
Nr 4 wśród 33 Restauracje (Żywiec)

Lody absolutnie wspaniałe, Świetna konsystencja i smak. Wybór smaków, przemyślany i bez udziwnień do tego bardzo dobra kawa, mimi że w kubku papierowym, warta polecenia.

Dziękujemy, Dariusz P

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wpadać na lody bo są naturalne prawdziwe i bardzo smaczne . Polecam super miła obsługa ...

Dziękujemy, pierlakb
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, ciekawe smaki, teraz wszędzie takich pełno, ale czerwonych wafelków jeszcze nigdzie indziej nie spotkałam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, iw00nk4
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Do lodziarni trafiliśmy przypadkiem. Wybierając się na zwiedzanie Żywca szukaliśmy miejsca parkingowego i stanęliśmy na uliczce przy której jest lodziarnia. Przechodząc obok zaintrygowały nas smaki kinder jajo i kinder country. Weszliśmy, skusiliśmy się i nie żałujemy. Pyszne lody, kremowe, jednym słowem petarda! Porcje adekwatne do ceny. Z pewnością będziemy tu wracać będąc w okolicy :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, FrequentFlier187530
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

W środku troszkę mało miejsca i - brak ogródka letniego, więc jest problem, żeby na miejscu delektować się lodami. Ale to jedyny chyba mankament. Lody są przepyszne, wybór smaków bardzo duży. Można kupić na wynos w specjalnym pojemniczku. W niedzielę trzeba nastawić się na kolejki, ale warto postać chwilę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, kateFS1

Naturalnie Lodowaci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Naturalnie Lodowaci? Podziel się wrażeniami!