“"Po prostu Pyszne'!!”
Twoja Kolejka — recenzja

Twoja Kolejka
Nr 1 wśród 34 Restauracje (Żywiec)
Zrecenzowano 5 września 2019

Wracając z wypadu do Wisły zachęceni opiniami innych postanowiliśmy z mężem zjeść obiad właśnie w Twojej Kolejce. Ja miałam większe obawy ponieważ jestem po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego i po prostu mam "delikatne problemy związane z tą przypadłością" Więc obawy moje były ogromne ponieważ mój żołądek nie toleruje starych, odgrzewanych, pieprznych, itp. itd potraw _No i cóż budynek faktycznie nie pozorny natomiast po wejściu obawy minęły_Wystrój wnętrza bardzo miły, przyjemny, kolorowy cudowne miejsce po prostu_Idealny na romantyczną kolację i nie tylko_Obsługa bardzo sympatyczna, kompetentna nie narzucająca się, a bardzo dbająca o klienta_Czas zamówić Jedzonko_ I tu OGROMNY PLUS bo nim zdążyliśmy wypić po kawusi obiadek był juz na stole!!_OBIAD - mąż Rosołek Pani Magdy + Policzki wołowe, Ja natomiast Sztufada z kluskami i buraczkami! I co? Poezja, naprawdę- wszystko smaczne, nie przemagowane, nie przepieprzone- w sztufadzie bardzo czuć czarnuszkę, brawo! Każde część obiadu ma naprawdę dobry smak, a razem jeszcze lepszy! Mięsko LUDZISKA POEZJA!! Jednakże w związku z tym iż mam problemy wyżej już wymienione czekałam po obiedzie tylko na problemy brzuszne jak to bywało po innych posiłkach w różnych restauracjach!! I CO I NIC się nie działo ze mną!! Więc świadczy to tylko o tym że jedzenie jest świeże, nie ogrzewane, z dobrych składników optymalnie doprawione! Brawo, Brawo! Ceny wydają mi się na normalnym poziomie- 2 x kawa, 1 x zupa, 1 x sztufada, 1x policzki + 2 x kompot = 127 zł więc myślę, że nie ma tragedii!! POLECAM SERDECZNIE

Dziękujemy, Pszczynianka

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecone przez trip adv. i zdecydowanie potwierdzilo sie ze zasluzone 1 miejsce w tej okolicy. W srodku ciekawy wystroj. Baaaardzo profesjonalna i mila obsluga - wzorowo. Jedzenie przepyszne - polaczenie owocow i warzyw obok tak dobrego miesa zdecydowanie super.
Ceny dan ciut wyzsze niz w innych knajpach na tym poziomie i to jedyny delikatny minus :)

Dziękujemy, pawe_s719
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Odwiedziłam” Twoja kolejka” zupełnie przypadkowo wraz z mama. Miejsce pomimo średniego wyglądu ze strony drogi - w środku jest bardzo ciekawe i eleganckie. Kelner doskonale znał menu i umiał polecić najlepsze dania. Na stole niczego nie brakowało, były wszystkie potrzebne przyprawy i serwetki. Zostałyśmy obsłużone bardzo szybko i naprawdę jedzenie doskonale ! Jedynie na co mogłabym zwrócić uwagę to sałatka, która była pomieszana z owocami - co mnie osobiście przeszkadzało w zestawieniu z mięsem i batatami.
Polecam restauracje !

Dziękujemy, maria t
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni wysokimi ocenami postanowiliśmy odwiedzić tą restaurację. W mojej ocenie są one napędzane magią nazwiska Gessler. Jedzenie oprócz zupy, która była bardzo smaczna, bardzo przeciętne. Fajny wystrój i sprawna obsługa kelnerska jednak Pani przy wejściu chyba sama nie widziała co tam robi. Jakaś taka nieogarnięta. Bardzo smaczne lemoniady, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Dziękujemy, nizin21
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w niedziele po południu. Dużo ludzi, trzeba było czekać na wolny stolik. Jeśli chodzi o jedzenie- super zupy (mąż jadł żurek, ja krem z pomidorów). Smaczna lemoniada. Do tego drugie danie- mąż jadł schabowego z kapusta i ziemniakami-smakowało. Natomiast ja jadłam gołąbki z wołowiną z sosem z prawdziwków- tu niestety jak dla mnie niezbyt dobry wybór. Porcja miała dwa gołąbki- spore- niestety wewnątrz dużo ryżu mało mięsa, a do tego cześć ryżu była twarda/surowa. Poinformowałam o tym kelnera, który zdziwiony zaniósł talerz do kuchni. Tam stwierdzili, że jest ok. Dostałam nową porcje w której było to samo- nie zjadłam. Okazuje się, ze przez całe życie źle gotowałam ryż. W ramach rekompensaty otrzymaliśmy rabat, ale niesmak pozostał.

Dziękujemy, 721justynan

Twoja Kolejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Twoja Kolejka? Podziel się wrażeniami!