“Zawsze pysznie ”
Lodomania — recenzja

Lodomania
Nr 13 wśród 33 Restauracje (Żywiec)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Standardy spełnione wszystko pyszne i do polecenia Jest czysto, szybko i smacznie Na pewno jeszcze wrócę

Dziękujemy, Agnieszka Z

Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy kilka smaków i naprawdę bardzo bardzo dobre dodam tylko iż jesteśmy z branży i znamy sie na jakości lodow

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, vialato
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od lokalizacji bo to jedyny minus, czyli centrum handlowe, w adresie powinno być wiślane ze jest to na terenie pasażu centrum handlowego, trochę szukaliśmy ale znaleźliśmy i nie żałujemy po pierwsze bardzo dużo ludzi, a obsługa pomimo tego profesjonalna i miła. Duży wybór smaków. Te które wybraliśmy rewelacja!

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, willyxcc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, Kierownik ds. gości, LodomaniaOdpowiedź udzielona 29 marca 2017

Dziękujemy za bardzo miłe słowa. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 24 marca 2017

W sam raz na zjedzenie lodów i wypicie dobrej kawy. Dzieci lubią to miejsce z dużym wyborem lodów. Dobre są tez gofry z czekolada. jedynym minusem jest mało miejsca, stoliki są bardzo blisko siebie. Ale można to przeżyć jedząc dobre lody czy desery.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Benedykt_07
Zrecenzowano 14 lutego 2017

Jestem tu bardzo często popijam kawkę i zajadam gofry z truskawkami najlepsze na świecie:) Nigdzie w Żywcu i okolicy nie piłam lepszej kawy niż tutaj, a jeszcze wspomnę o wspaniałej obsłudze która z uśmiechem na twarzy daje radę nawet przy pełnych stolikach. Świetne miejsce na spotkania ze znajomymi oraz z dziećmi :) Polecam z całego serca :)

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Beata35

Lodomania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łodygowice, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Lodomania? Podziel się wrażeniami!