“Pysznie i regionalnie!”
Restauracja Piwniczka — recenzja

Restauracja Piwniczka

W restauracji bylismy trzy dni z rzędu i za każdym razem wyszliśmy bardzo zadowoleni. Knysze, fuczki, proziaki, pstrąg i dziczyzna przepyszne! Cieszymy się, że mogliśmy spróbować tak dobrze przygotowanej kuchni regionalnej i żałujemy, że to już koniec urlopu bo mamy ochote na więcej! Mam nadzieje, że kiedyś jeszcze tu wrócimy, a tymczasem polecamy każdemu Piwniczkę, kucharz ma tu smak!

Dziękujemy, flipendoooo

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Moja ocena jest między średnią a bardzo dobrą. Zdecydowaliśmy się tam zjeść dzięki pozytywnym opiniom. Na wejściu przywitał nas apetyczny zapach domowej kuchni. Wystrój tez bardzo miły. Ludzie byli czyli lokal dobry. Niestety mój zapał gasł w miarę upływu czasu i czekania na jedzenie. Po ok. 30 min. mój mąż musiał już iść na spotkanie dlatego nie spróbował zamówionego jedzenia. Ja czekałam dalej jakieś 15-20 min. ! Muszę przyznać ze jedzenie było bardzo smaczne a porcje spore, tylko ten czaaas... Kelnerka tylko jedna wiec miała co robić. Jednak niezbyt miłe wrażenie robią zostawione talerze na stole po poprzednich gościach kiedy przychodzą nowi i nie mają gdzie usiąść. Na kartę nie czekałam- wzięłam sama. Jednak nie byłam pewna czy mam podejść do baru sama złożyc zamówienie czy czekać na obsługę. Brakowało mi zainteresowania klientem i jeszcze przynajmniej jednej kelnerki.

1  Dziękujemy, girlsa23
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze miejsce w okolicy gdzie Kucharz wie co robi. Dania regionalne. Szczególnie pyszne proziaki i placek bieszczadzki.

Dziękujemy, kajrolina
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad rodzinny. Zacznę od barszczu, który jak poprzednicy pisali bardzo słaby, praktycznie bez smaku. Winiary by się bardziej obroniły. Uszka w porządku. Gulaszowa na poziomie ale zamiast pieczarki mógł do dania trafić jakiś podgryzbek lub prawdziwek, szczególnie że jesteśmy w rejonie gdzie o grzyby nie trudno. Danie dla dzieci w kwestii porcji było ogromne, kotleciki drobiowe utopine w tłuszczu. Niestety dania dla dzieci w większości lokali w naszym kraju pozostawiają wiele do życzenia. Rolada z pesto z czosnku niedźwiedziego była dobra aczkolwiek niestety ciut za długo w piecu. Pierogi w porządku. Kotlety z mielonego mięsą z kaszą niestety przeoslone, a sos grzybowy to śmietana z pieczarkami... Ogólnie nie było tragedii ale za kwotę, którą zostawiłem oczekuje się wyższego poziomu dań. Na koniec dodam, że pani która nas obslugiwala była miła ale kiedy skończyliśmy posiłek, a nasz stół stał zastawiony talerzami od dłuższego czasu pani postanowiła pójść na papieroska zamiast uprzaątnąć naczynia...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Brat_Ry_junior
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Zjedliśmy tam obiad, był dobry. Pierogi może trochę zbyt spieczone. Fuczki OK ale jak dla mnie za mało kapusty i kapusta mogła być bardziej kiszona. Knysze pyszne. Zupy dobre. Ogólnie jak na Ustrzyki lokal godny polecenia.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Jakub W

Restauracja Piwniczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Piwniczka? Podziel się wrażeniami!