“lokalny browar - dla miłośników piwa”

Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior
Nr 1 wśród 3 atrakcji (Ustrzyki Dolne)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Lokalny browar rzemieślniczy prowadzony przez dyplomowaną piwowarkę, wcześniejszą piwowarkę domową. Fantastyczne miejsce do zobaczenia pracującego browaru rzemieślniczego, kupna piwa najwyższej jakości, autentycznych lokalnych produktów i pamiątek.
Przydatne informacje: Możliwość zakupu żywności, Toalety
Zrecenzowano 25 stycznia 2015

Dla wszystkich którzy cenią dobre smaki i lokalny koloryt polecam browar Ursa Maior - nam najbardziej smakowały piwka: Pantokrator Rosa Megaloman. Można nabyć również lokalne wyroby - suszone jabłka, maliny i inne pyszności. Zdrowe, niepasteryzowane, wyborne.

Dziękujemy, magdamaj
Napisz recenzję
Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 października 2014

Bieszczadzka Wytwórnia Piwa przystanek konieczny w czasie wędrowaniu po górskich szlakach. Nie dosyć że serwują wspaniale piwa (nie wspominając o ostatnim atrakcyjnym trunku - Wataha), to przy okazji można się dowiedzieć wszystko o okolicach od wspaniałego współwłaściciela tego małego, prześlicznego browaru. Sam browar tez wart obejrzenia. A jak przepyszne jest to piwo serwowane w nim przy zachodzącym słońcu? - Poezja. Przeuroczy sklepik nie tylko z schłodzonymi butelkami piwa, ale również z filmami, książkami, oraz pamiątkami z tych prześlicznych okolic.
Miejsce do którego każdy musi przyjechać.

1  Dziękujemy, Michal P
Zrecenzowano 27 października 2014

Centrum Ursa Maior - Dom Wielkiej Niedźwiedzicy,Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior miejsce z duszą piwowarską, artystyczną, przyjacielską ... świetne miejsce, fajni ludzie. Kto był ten wie, kto nie był niech żałuje i pojedzie jak najszybciej, wtedy zrozumie. :) Gorąco polecam!!!

1  Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 24 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Zacne trunki z bieszczadzkiego browaru, towarzyszyły mi podczas pokonywania odcinka GSB w Bieszczadach. Musiałam odwiedzić dom rodzinny skąd pochodzą - Ursa Maior :) Miejsce wyborne! Polecam!

1  Dziękujemy, Katarzyna B

Dziękujemy, samuelajdavies

Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie
Lesko, województwo podkarpackie

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie
Solina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior? Podziel się wrażeniami!