“Smaczna domowa kuchnia ”

Restauracja Niedźwiadek
Kuchnie: Polska, Ukraińska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma swój klimat. Wystrój jest kwestią gustu, nam nie przeszkadzała ale też nie zachwycił.
Porcje (co widać na zdjęciach) są spore.Dania nie są wykwintne ale bardzo smaczne. Jeśli szukacie domowej kuchni w niewygórowanej cenie to warto odwiedzić to miejsce. Lemoniady sztos!!!

1  Dziękujemy, 899ewa

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza podana na grubym cieście, czuć w niej najtańszy ser. Pizza parmeńska zamieniona w sałatkę opartą na rukoli. Do tego brak oliw do pizzy. Już nawet pizza hut nie robi takiego aż chce się rzec g*wna.

1  Dziękujemy, aleksiKac
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wnętrze nieciekawe. Spory lokal. Przy lokalu mały parking. Zamówienia składa się przy barze, podawane są do stolika. Pielmieni są OK. Kotlet schabowy też poprawny. Frytki z głębokiego oleju. Bardzo dobry barszcz ukraiński. Polecam odwiedzić i samemu ocenić. Chyba nie każdemu będzie pasował. Sporo klientów.

Dziękujemy, _admiral1984
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restaurację ciężko przeoczyć, gdyż znajduje się na przeciwko dworca. Jedzenie dobre, domowe, szybko podane. Cenowo wychodzi dość drogo w porównaniu z innymi restauracjami w Ustrzykach, ale mimo to warto tam zajrzeć :)

Dziękujemy, karrr84
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Restaurację zahaczyliśmy wracając z gór, ponieważ z tyłu jest duży parking. Weszliśmy praktycznie w ciemno. Miejsc siedzących dużo, sporo gości było w środku w poniedziałek o 12:00, co dobrze wróżyło. Było akurat bardzo dużo much, które dokuczały podczas posiłku.

Zamówiliśmy:
- placek po bieszczadzku - bardzo duże danie, był ok, poprawny, dużo surówki, smaczny
- pizzę - niestety niesmaczna, z seropodobnym "serem", ciasto jakby mrożone, zupełnie nie przypomina pizzy,a raczej typowe danie z dworca
- herbata Lipton fajnie podana i w dużym kubku
- lemoniada imbirowa, super pomysł, czuć prawdziwy imbir, smaczna tylko baaardzo słodka, jeśli ktoś nie słodzi będzie się krzywił.

Ogólnie mamy mieszane wrażenia co do tego miejsca, widać, że najlepiej próbować dań regionalnych.

Dziękujemy, Gorolazy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CukAzile, Właściciel, Restauracja NiedźwiadekOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za tyle informacji. Cieszymy się , że dania Państwu smakowały. Z naszej strony dodamy tylko, że :
- NIGDY nie podawaliśmy mrożonej pizzy
- NIGDY nie używaliśmy seropodobnego „sera” (dokumenty zakupu do wglądu :-) )
- rozumiemy , że mogła Państwu nasza pizza nie smakować, takie prawa różnych upodobań :-)
- wybraliście Państwo lemoniadę z syropem miodowo-imbirowym , a miód jak to miód słodki jest i już ;-)
- można też zamawiać lemoniadę bez syropu i wówczas jest sok z cytryny, cytryna, woda i lód , czyli bez cukru
Wszystko można: zamienić, zmienić, dodać, ująć , jesteśmy na to otwarci. Wszystko można, tylko musi to być fizycznie w lokalu, na „Tripie” już takich możliwości nie mamy. Pozdrawiamy serdecznie <3

Restauracja Niedźwiadek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Niedźwiadek? Podziel się wrażeniami!